تقویم تاریخ معاصر ایران

تقویم تاریخ معاصر ایران

نسخه ۱.۳۱
۱
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۷
مگابایت
حجم

تقویم تاریخ معاصر ایران؛ تقویمی زیبا، جذاب و بی انتها كه تنها مربوط به یك سال خاص نیست و در آن شما می‌توانید تقویم رسمی كشور را در كنار وقایع و رویدادهای آن روز در صد سال گذشته مشاهده و به سرعت مرور نمایید.
ویژگی جالب توجه این تقویم این است كه شما می‌توانید با انتخاب هریك از رویدادها به سرعت در طول تاریخ سفر كنید و به همان روز در سال انتخاب شده بروید و مشاهده كنید كه آن اتفاق در چه روزی از هفته رویداده است و مصادف با چه تاریخ قمری یا میلادی بوده است.
همچنین برای جذابیت بیشتر برنامه زمینه برنامه برای برخی از مناسبتها و رویدادها در آن روز با تصویری متناسب با رویدادهای آن روز نمایش داده می‌شود كه می‌توانید مناسبت را در فهرست رویدادها پیدا نمایید.
در این برنامه حدود صد و چهل تصویر قدیمی و همچنین نزدیك به 3800 رویداد مربوط به صد سال اخیر ایران ثبت گردیده است كه در هر روز برای شما نمایش داده می‌شود. در صورتی هم كه در طول تاریخ گم شدید و خواستید به امروز برگردید می‌توانید از منو برنامه استفاده نمایید!

امكانات برنامه:
- نمایش تاریخ شمسی، قمری و میلادی مربوط به هر روز
- نمایش مناسبتها و تعطیلات رسمی كشور
- نمایش رویدادهای هر روز
- نمایش تصویر متناسب برای بسیاری از رویدادها

منبع: مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی

تذکر: توجه داشته باشید این برنامه یک تقویم قمری دقیق نیست و به صورت محاسباتی روزها را تطبیق میدهد و ممکن است در تطبیق روزهای قمری از تاریخ واقعی قمری عقب یا جلو باشید و همانطور که از اسمش مشخص است تقویمی برای تطبیق رویدادهای تاریخی است.

logo-enamad logo-samandehi