برگ زندگی

برگ زندگی

نسخه ۱.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۶
مگابایت
حجم

محتوای کتاب:داستان های کوتاه همراه با جملات انگیزشی و انرژی بخش برای موفّقیّت در کار و زندگی

شیوه ارائه :فایل های صوتی و متنی به همراه داستان های کوتاه انگیزشی و انرژی بخش برای موفقیت در کار و زندگی

توضیحات بیشتر:این اپلیکیشن در ابتدا به صورت کتاب بوده است و محتوای آن گُلچین و گُزیده ای از مطالب بیش از ۹۹ کتاب خواندنی دیگر است.محتوای این کتاب از 79 داستان کوتاه آموزشی و انگیزشی و سخنان مثبت و انرژی بخش با تاکید بر ارزش های انسانی و اخلاقی تشکیل شده و در مخاطب یک حسّ خوب و زیبا، آرامش بخش و دلنشین ایجاد می کند و مسیر زندگی اش را تغییر می دهد.ـ در این اپ برای تحکیم بنیان خانواده، برای اولین بار مراسم گل گردون معرفی شده است.

این کتاب برای گروه ها و مخاطبان زیر مفید می باشد ( مخاطب هدف) :1- پدرها و مادر2- معلمان3- دانش آموزان4- جوانان جویای کار که سرمایه ندارند. (  شماره ی برگه ی 977 از صفحه ی 73 تا 76  )5- کسانی که افسردگی داشته و سرنخ کلاف زندگی را گم کرده اند.6- زندانیان جسمی و زندانیان فکری .7- و...

خلاصه این کهکتاب «برگ زندگی» حاصل سه سال تلاش و کوششِ یک مجموعه ی 18 نفره است و در آن ارزش های انسانی و اخلاقی به صورت غیر مستقیم و در قالب داستان کوتاه ارایه شده است و  با ارائه ی داستان های کوتاهِ انگیزشی و انرژی بخش ، سعی می کند که به شیوه ای کاملاً هوشمندانه ، در خواننده ایجاد انگیزه نموده و به وی تلنگر بزند و با توجه به این که مطالب کتاب با ذکر منبع اصلی آورده شده است ، می تواند به خواننده کمک کند تا مسیر زندگی اش را تغییر دهد.

کلمات کلیدی : موفقیت ، کسب درآمد ، داستان کوتاه ، داستان انگیزشی ، موفقیت در زندگی ، کتاب صوتی ، موفقیت در کار

کد شامد برنامه :  1-0-63-746009-1-1برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi