اندام ایده‌آل بانوی ایرانی

اندام ایده‌آل بانوی ایرانی

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

 


اندام ایده‌آل بانوی ایرانی


معجزه ای در دستان شما


 


آیا چربی هایی که دور کمر و پهلوها جمع شده اند شما را آزار می دهد، حتما مایلید تا روشی برای آب کردن سریع پهلوها پیدا کنید ، حقیقت مهمی در این مورد وجود دارد که باید بدانید !


روزتان را با این حرکات آغاز کنید تا روزی پرانرژی را پشت سر بگذارید.


اجرای این حرکات در مجموع ۵ دقیقه وقت شما را می‌گیرد اما می‌تواند از بسیاری آسیب های اسکلتی-عضلانی که زندگی ما را تهدید می‌کند جلوگیری نماید.


چربی های زیر بغل و پشت خصوصا" در خانم گذشته از اینکه شکل مناسبی ندارد بلکه حتی آزار دهنده نیز هستند


کسانی که در پی کاهش وزن هستند، معمولا" افتادگی و شل شدن پوست قسمت های از بدن را تجربه می کنند، چنین وضعیتی واقعا" خوشایند نیست. این مشکل بیشتر در صورت، گردن، بازوها، شکم و ران اتفاق می افتد. اما راه چاره چیست؟


چربی موضعی اندامتان آزاردهنده است
 آیا رازهای تبدیل شدن به یک سوپر مدل را می دانید
چگونه می توان اندامی زیبا و جذاب  داشت 
تنها با انجام تمرینات ورزشی در ۶۰ روز به اندامی بی نقص و استایل رویایی خود برسید
معروف ترین مدل های دنیا برای فیکس کردن اندام خود از این تمرینات استفاده می کنند


اگر شما نیز به دنبال جواب همهٔ این سوالات هستید برنامه درستی‌ را انتخاب کرده‌اید.سینه‌ها در اندازه و شکل مناسب باعث زیباتر شدن بدن و ایجاد اعتماد به نفس بیشتری در شما میشود.


اگر پاسخ شما بله است همین حالا از فکر کردن به این موضوع دست بکشید.وقتی‌ که پای سینه به میان میاید همیشه به صورت طبیعی به درمان مشکلات آن بپردازید زیرا که عمل‌های جراحی پیامد‌های قابل ملاحظه ای دارند.اما اگر به نکاتی‌ که در این برنامه آورده شده است عمل کنید در عرض یک ماه به  فرم ایده‌آل خود خواهید رسید.


هیچ چیزی به اندازه چاقی موجب آزردگی فرد نمی‌شود تا جایی که برای رفع آن دست به دامن هر روش و توصیه‌ای از جمله قرص‌های لاغری تا دستگاه‌های مختلف شده‌اند؛


اگر وزن بالای خود را کاهش ندهیم چه بیماریهایی در انتظار ما است؟


خیلی از خانمها رانهای خیلی بزرگی دارند و یا سینه های بسیار بزرگ و افتاده باسن های بزرگ و لخت کمر و پهلوهای بزرگ شکم چاق و افتاده و یا از لاغری مفرط اندامهایشان رنج میبرند که این امر در دخترخانم ها و بانوان مشکلات عدیده ای اعم از عدم اعتماد به نفس در جامعه و در رابطه با دوستان و همسرشان ایجاد می کند و همین امر باعث انزوا ، گوشه گیری ، افسردگی و حتی در مواردی باعث سردی در روابط زناشویی و نارضایتی جنسی زن و شوهر را ایجاد می نماید.


این گروه از بانوان باید بدانند در این زمینه تنها نیستند و مسئله بزرگی و یا کوچکی اندام های بدن مشکل اساسی خانم ها  در تناسب اندام است


ما در این مجموعه با ارائه شیوه ها و راهکارهای عملی برای هریک از مشکلات یاد شده سعی داریم در راستای برطرف نمودن یکی از مشکلات اساسی بانوان ایران زمین گام برداریم


تناسب، زیبایی و ثبات فرم اندام خود را از اندام ایده‌آل بانوی ایرانی بخواهید.
.


این مجموعه اولین و کامل ترین برنامه تناسب تخصصی اندام بانوان می باشد که شما به مقایسه سرفصل های برنامه و تمرینات به کامل بودن برنامه پی خواهید برد و همچنین با مقایسه حجم برنامه نسبت به برنامه های مشابه نیز به این مهم پی می برید این برنامه از نظر حجمی کاملا بهینه شده و حجم آن نسبت به قبل از بهینه سازی بیشی از نیمی کاهش پیدا کرده است لیک با این بهینه سازی باز هم حجم آن نسبت به برنامه های مشابه داخلی و خارجی قابل توجه می باشد.
ویژگی های اندام ایده‌آل بانوی ایرانی
تمرینات موثر موضعی اندام‌های اصلی به همراه توضیحات
 بدون تبلیغات
 قابلیت زوم بر روی تصاویر


بیش از 500 تمرین همراه با تصاویر و توضیحات
آموزش تناسب اندام در منزل گام به گام از مبتدی تا پیشرفته


آموزش و نرمش و تمرین های مخصوص کاهش وزن


آموزش آب کردن و سفت کردن پایین تنه و بالا تنه


آموزش کامل نرمش های آب کردن شکم


آموزش نقش رژیم غذایی در کاهش وزن


تغییر زمینه و تم برنامه


و …


این مجموعه توسط گروه نرم‌افزاری 480roid تهیه و تولید شده است .


شما چه پیشنهادی دارید؟


 480roid@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi