آسا - مدیریت کارهای روزانه

آسا - مدیریت کارهای روزانه

نسخه ۱.۰-beta۱-bazaar
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

با آسا فرد موفق و منظمی شوید. می‌توانید برنامه‌ی روزانه‌ی خود را به آسا اضافه کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. برنامه‌ای با تکنولوژی و طراحی روز که مطمئن می‌شود بهترین تجربه را از کار با آن داشته باشید.

- برای کارهایتان دوره‌های تکرار تعیین کنید. با قابلیت تکرار بسیار منعطف که نمونه‌ی آن را در برنامه‌های ایرانی به سختی می‌بینید به کارهایتان نظم دهید.

- هر جا که هستید سریع کارهایتان را اضافه و ویرایش کنید. با وجود ویجت‌های زیبا و کاربردی هم از کار‌های مهم روزانه‌ی خود باخبر شوید و هم به راحتی مدیریت کنید.

- به کارهایتان با ساختن لیست‌های دلخواه نظم دهید. لیست‌هایی از کارهای شغلی، خانه، ورزشی، متفرقه و یا هر آنچه با زندگی شما سازگار است بسازید.

- با حالت شب از چشمانتان محافظت کنید. با قابلیت طبعیت از تنظیمات حالت شب اندروید (حالت اتوماتیک فقط در گوشی‌های اندروید ۱۰ به بالا و برخی گوشی‌های دارای قابلیت شب یا تاریک در دسترس است).


توجه: دسترسی به برخی از امکانات برنامه نیازمند پرداخت قیمت برنامه است.


برنامه‌ی آسا را هم‌اکنون نصب کنید و منتظر امکانات هیجان‌انگیز در آینده باشید.
نظرات کاربران

fhhcghchs
۱۴۰۰/۰۶/۱۱
عالی
محسن
۱۴۰۰/۰۶/۰۶
برنامه خوبیه 😃🌟 تقویم فارسیش‌ خیلی خوبه ، نکته بعدی سادس کار باهاش اما خیلی خیلی میتونه بهتر بشه اما در حال حاضر کاربردی هست 🙂🌹
اقدس نوری .
۱۴۰۰/۰۵/۱۰
خیلی وقت بود دنبال چنین برنامه مفید وبدرد بخوری بودم .راضیم چون بهم کمک میکنه وانگیزه میده.سپاس از برنامه نویس مربوطه .😍🌼
saeed az
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
این برنامه ثبت زمانه تو طول روز ؟
ایمان
۱۴۰۰/۰۵/۱۳
۳۵ هزار تومن؟!!!!! حالت بد نشه
hosein
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
امکان پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه وجود نداره نه انلاین و نه آفلاین ؟
گل همیشه بهار
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
🎃😍عالی بود