آسا - مدیریت کارهای روزانه

آسا - مدیریت کارهای روزانه

نسخهٔ ۲.۰.۰-beta۰۴-bazaar
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم
آسا - مدیریت کارهای روزانه

آسا - مدیریت کارهای روزانه

رضا دیزجی
نسخهٔ ۲.۰.۰-beta۰۴-bazaar
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با آسا فرد موفق و منظمی شوید. می‌توانید برنامه‌ی روزانه‌ی خود را به آسا اضافه کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. برنامه‌ای با تکنولوژی و طراحی روز که مطمئن می‌شود بهترین تجربه را از کار با آن داشته باشید.

- برای کارهایتان دوره‌های تکرار تعیین کنید. با قابلیت تکرار بسیار منعطف که نمونه‌ی آن را در برنامه‌های ایرانی به سختی می‌بینید به کارهایتان نظم دهید.

- کارها را در صفحه‌ی اول با کشیدن به طرفین (Swipe to action) مدیریت کنید. حتی می‌توانید چند تا کار را باهم بکشید.

- هر جا که هستید سریع کارهایتان را اضافه و ویرایش کنید. با وجود ویجت‌های زیبا و کاربردی هم از کار‌های مهم روزانه‌ی خود باخبر شوید و هم به راحتی مدیریت کنید.


- به کارهایتان با ساختن لیست‌های دلخواه نظم دهید. لیست‌هایی از کارهای شغلی، خانه، ورزشی، متفرقه و یا هر آنچه با زندگی شما سازگار است بسازید.

- حالت هشدار از بابت مطلع شدن دقیقا سر وقت اطمینان خاطر می‌دهد.

- با حالت شب از چشمانتان محافظت کنید. با قابلیت طبعیت از تنظیمات حالت شب اندروید (حالت اتوماتیک فقط در گوشی‌های اندروید ۱۰ به بالا و برخی گوشی‌های دارای قابلیت شب یا تاریک در دسترس است).


توجه: دسترسی به برخی از امکانات برنامه نیازمند پرداخت قیمت برنامه است.برنامه‌ی آسا را هم‌اکنون نصب کنید و منتظر امکانات هیجان‌انگیز در آینده باشید.نظرات کاربران - ۵۹ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
مهدی
۱۴۰۱/۰۶/۳۱
سلام برنامه بسیار خوبیه من بعد از تست اولیه ای که انجام دادم در خرید نسخه کاملش . شکی نکردم چون اینطور نرم افزار هایی خیلی زیاد نصب کردم ولی همه نقص اعلان دارن . فقط باید امکاناتش زیاد تر بشه رو قسمت ویجت کار بشه که قالب های مختلف و رنگ های مختلف رو پوشش بده و تاریخ به صورت کامل نوشته بشه در ویجت
ضیاء
ضیاء
۱۴۰۱/۰۶/۰۷
باسلام، بهترین برنامه برای مدیریت کارهای روزمره که تا بحال با آن برخورد کرده ام.
Hamed
Hamed
۱۴۰۱/۰۶/۱۵
دمتون گرم برنامه عالیه