دیکشنری آلمانی دودن + تلفظ انسانی

دیکشنری آلمانی دودن + تلفظ انسانی

نسخه ۵.۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۳
مگابایت
حجم


توجه: برای شنیدن تلفظ ها لازم است فایلهای لازم را از صفحه اول برنامه دانلود و نصب کنید. در صورتی که هنوز تلفظ برایتان فعال نشده لازم است اینترنت Data گوشی را ببندید.(وای فای مشکلی ایجاد نمیکند، این مشکل فقط بر روی بعضی از دستگاه ها وجود دارد)


همانطور که میدانید دیکشنری دودن ب هترین دیکشنری آلمانی در دنیا میباشد. در این نرم‌افزار نسخه کامل این دیکشنری را همراه با تلفظ انسانی برای شما عزیزان محیا کرده‌ایم. دو دیکشنری دیگر هم به عنوان مکمل به برنامه اضافه شده است تا فراگیری زبان آلمانی را برای شما عزیزان ساده نماید. این برنامه شامل دیکشنری‌های زیر میباشد:

Duden-Deutsches Universal -worterbuch

Duden-The great dictionary of the German language

Wahrig the dictionary of the German language

Duden- Deutsch-Englisch

Duden- Englisch-Deutsch

دیکشنری آلمانی به فارسی

دیکشنری فارسی به آلمانی


درباره سری دیکشنری های رومیزی افق بیشتر بدانید:


با توجه به احساس نیاز کاربران به دیکشنری های مدرن با طراحی جدید و ویژگی هایی نظیر راحتی و سرعت جستجو ، اندازه کم و در عین حال جامع و کامل بودن ، دسترسی سریع و ... گروه برنامه نویسی افق اقدام به ساخت سری برنامه های دیکشنری رومیزی کرد. دیکشنری های رومیزی افق دارای ویژگیهایی از جمله موارد زیر میباشند:


    دکمه شناور: این دکمه بر روی دسکتاپ یا لانچر شما قرار میگیرد و شما میتوانید با فشار دادن آن به پنجره جستجوی دیکشنری دسترسی سریع داشته باشید.

    تکمیل خودکار :به هنگام جستجوی لغات ، دیکشنری با این امکان کلمات مورد جستجوی شما را قبل از اینکه آنها را کامل تایپ کنید برایتان پیدا میکند.

    جستجوی فوق سریع :این دیکشنری قادر به جستجوی کلمات با سرعت بالا است و به محض اینکه حرفی را تایپ کنید میتواند لغات مورد جستجو را به شما نمایش دهد.

    پنجره شناور : این پنجره که به کمک دکمه شناور باز میشود این امکان را به شما میدهد که بدون خارج شدن از برنامه ای که در حال استفاده آن هستید، لغت مورد نظرتان را جستجو کنید و دوباره به مطالعه خود ادامه دهید.

    پشتیبانی از صدا و تصویر: ویژگی منحصر به فرد نمایش تصاویر و پخش فایلهای صوتی به صورت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) + حجم پايين فایلها به همراه کیفیت بالا

    تاریخچه و لیست علاقه مندی ها : نگه داری آخرین جستجوها و امکان علامت گذاری کلمات مورد علاقه

    سایز فوق العاده کوچک : حجم پایین دیکشنری ها بدون دستکاری و حذف محتوای واقعی. کاهش بین ۳ تا ۶ برابری اندازه دیکشنری ها نسبت به برنامه های مشابه

    نمایش صحیح محتوا با رنگ و فرمت بندی مناسب: امکان دسترسی به مراجع تنها با لمس کلماتی که به صورت لینک نمایش داده میشوند.


logo-enamad logo-samandehi