افزایش ممبر کانال تلگرام(روش اصولی)

افزایش ممبر کانال تلگرام(روش اصولی)

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

تلگرام به عنوان پیشرفته ترین و سریعترین مسجنر پیام رسان  در کشورما میلیونها کاربر را جذب خود کرده و بر روی آن هزاران کانال مختلف تحت عناوین و موضاعات متنوع ساخته شده است. در این حجم بالای  تعداد کانال افزایش ممبر سخت شده   


در این برنامه ، بهترین شیوه های بالا بردن تعداد ممبر کانال تلگرام را از زبان تاسیس کنندگان کانال تلگرام برای شما تهیه کرده ام.


صد در صد تضمین این وجود دارد که اگر نکات گفته شده را  به کار ببندید از طریق کانال تلگرام ثروتمند خواهید شد .


 


-اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که کانال تلگرام دارید و می خواهید از طریق آن درآمد زایی کنید، تا پایان این اپلیکشن با ما باشید تا بهترین روش های بالابردن تعداد ممبر های کانال تلگرام را به شما بیاموزیم.


 


- اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، ، راهکار اصولی برایتان داریم. در این برنامه سعی کرده ام تا راه را برای رسیدن شما به ثروت ، هموارتر گردانم با رعایت دستورالعمل های گفته شده، می توانید به یک ادمین حرفه ای بدل شوید و کانال پربازدید و بزرگی را ایجاد نمایید.


«دیگه هرکس را می بینی داره کانال می زنه!» جمله خیلی رایجی که بعد از اد کردن یکی از اقوام، آشنایان، دوستان، دشمنان، کسبه محل، دندان پزشک تجربی خیابان پایین خانه تان و... بر زبان می آورید یا از دیگران می شنوید، کانال هایی که یا به محض ورود به آنها لیو می دهید و به خاطر رودربایستی و چیزهای دیگری که انگشت تان را می بندند که گزینه لیو را فشار ندهید در آنها می مانید و حداکثر کاری که از دستتان بر می اید آن است که هشدارهای کانال را ببندید که حداقل صدای پست هایی که در چنین کانال هایی گذاشته می شوند، روی اعصابتان راه  نرود.


 پس اگر  می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود با تهیه این برنامه ما را با نجات کانالتان خوشحال کنید چرا که هدف ما در این اپلیکشن ارائه روش های اصولی برای کانال داری در میان تعداد زیاد کانالها هست.

logo-enamad logo-samandehi