قدس آنلاین

قدس آنلاین

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

گسترش دامنه نفوذ اینترنت در کشور و جهان، بهره گیری موثرترین قشر جامعه یعنی جوانان و نوجوانان از اینترنت و تامین نیاز شان از این طریق و همچنین هزاران کاربری آسان شبکه مجازی موجب شده تا سازمان ها و نهادهای گوناگون فعالیت موثر، مستمر و 24 ساعته در دهکده جهانی را یک ضرورت دانسته و بر ارتباط بیشتر با مخاطبان خویش متمرکز شوند. بی شک این نیاز برای موسسات مطبوعاتی و خبری بیش از سایر موسسات محسوس است چراکه سرعت انتقال و انتشار اخبار به قدری پرشتاب است که مجالی برای تامل باقی نمی گذارد.


مؤسسه فرهنگی قدس با علم به این موضوع و با اهتمام به گسترش طیف پاسخگویی به نیاز خبری مخاطبان خود در سراسرکشور و نیز در راستای اهداف بلند مدت خود، پس از یک دهه حضور در عرصه مجازی، تصمیم به انتشار نسخه موبایلی سایت قدس آنلاین گرفته و تلاش میکند تا با انتشار اخبار متنوع و موضوعات روز جامعه، بیش ازپیش زمینه تضارب آراء گروه های فعال در جامعه را فراهم نماید.  
اپلیکیشن قدس آنلاین تلاش می نماید تا انعکاس دهنده مهمترین اخبار و رویدادهای ایران و جهان و به ویژه جهان اسلام باشد. این رسانه همنچنین می کوشد تا ضمن پرهیز از وارد شدن به مسایل حاشیه ای و مجادله های بی حاصل جناحی، بیان کننده دردها و دغدغه های مردم باشد.  

logo-enamad logo-samandehi