ایزی تاکسی مسافر | تاکسی آنلاین

ایزی تاکسی مسافر | تاکسی آنلاین

نسخه ۲.۰.۳
۱
هزار
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۴
مگابایت
حجم


دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید؟ Easy Taxi را از دست ندهید. با اپلیکیشن Easy Taxi شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. فقط کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست سفر دهید تا نزدیک‌ترین خودرو شما را تا مقصد همراهی کند. به وسیله پرداخت آنلاین و اعتباری دیگر نیازی به پول نقد نیست و شما به راحتی می‌توانید هزینه سفر خود را از طریق کارت اعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید.ما در Easy Taxi با پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود.


Instagram : instagram.com/easytaxi_teamدرخواست تاکسی در چهار مرحله آسان :


* مبدا سفر خود را انتخاب نمایید. پیشفرض محل کنونی شماست.* کافیست ناحیه‌ی حدودی مقصد خود را انتخاب نمایید. نیاز به مشخص کردن دقیق نیست.* پرداخت نقدی و اینترنتیدیگر نیازی به پول نقد نیست؛ اعتبار حساب کاربری خود را آنلاین افزایش دهید تا هزینه سفر به صورت خودکار پرداخت شود.* به راننده خود امتیاز دهید و ما را در جهت بهبود خدمات یاری رسانید.


* همچنین با انتخاب گزینه‌ی «خبر دادن» می‌توانید مشخصات سفر – شامل نام راننده، مدل و شماره خودرو و مسیر سفر – را با نزدیکان‌تان به اشتراک بگذارید.

امکانات دیگر :

سفر چند مقصده

امکان توفق در سفر

سفر رفت و برگشت

امکان ثبت آدرسهای منتخب


شهرهای فعال : سیرجان . مهاباد

logo-enamad logo-samandehi