همراه فجر

همراه فجر

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

بیش از 100 دقیقه نوای انقلابی مناسب برای صدای موبایل
با قابلیت تنظیم به عنوان صدای گوشی و اشتراک گذاری اصوات
در برنامه دو صوت اول از هر دسته وجود دارد که با پرداخت مبلغ 500 تومان از داخل خود برنامه، بیش از 100 دقیقه نوای انقلابی دسترسی خواهید داشت.
در این برنامه سعی بر جمع آوری سرود هایی با مضمون انقلاب اسلامی می باشد.
در داخل برنامه دو دسته، وجود دارد، که یکی «خاطره انگیز» و دیگری «دیگر» نام دارد. در دسته خاطره انگیز، سرود هایی که خاطرات روز های انقلاب را یادآور است جمع آوری شده است. با توجه به قدیمی بودن این سرود ها، از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، اما سعی بر آن بوده که با کیفیت ترین آنها انتخاب شود، البته که بسیاری از این سرود ها باز آفرینی شده اند و انصافاً باز آفرینی آنها نیز بسیار خوب بوده، اما با توجه به حسی که در این سرود ها وجود دارد، از همان نسخه های قدیمی، استفاده شده است. همراه فجر برای کسانی که کودکی یا جوانی خود را در این دوره گذرانده اند، خاطره انگیز و برای نسل سوم و چهارم انقلاب غرور آفرین است. امیدواریم از این برنامه کمال لذت و شادمانی را ببرید، از این که مارا لایق نظرات تان می دانید بسیار خرسند و سپاس گذاریم
با احترام.
پیشنهاد سافت
بیشتر اصوات این مجموعه از سایت تبیان جمع آوری شده است.
راهنمای استفاده از نرم افزار
این نرم افزار به منظور شنیدن، تنظیم کردن و اشتراک گذاری سرود های انقلابی طراحی شده است.
در صفحه اول برنامه لیست (منو) ای از دکمه های مشاهده می کنید که با لمس هر کدام می توانید از امکانات داخل آن گزینه استفاده نمایید.
منو ها
1- خاطره انگیز
در این قسمت، سرود هایی که بیشتر خاطره انگیز بوده جمع آوری شده است که با ورود به آن لیست این سرود ها را مشاهده می کنید که برای استفاده از آن به قسمت بعدی راهنما، «لیست سرود ها» مراجعه نمایید
2- دیگر
در این قسمت، سرود هایی دیگری که به موضوع مرتبط بوده است آمده، برای استفاده از آن به قسمت بعدی راهنما،«لیست سرود ها» مراجعه نمایید
3- منتخب
در «لیست سرود ها مراجعه نمایید» امکان افزودن سرود به سرود های منتخب یا همان علاقمندی ها وجود دارد، پس از این که سرودی را به علاقمندی های خود افزودید امکان مشاهده آن در این لیست نیز فراهم خواهد بود. نحوه افزودن یک سرود به علاقمندی ها در قسمت بعدی راهنما، «لیست سرود ها» آمده است.
4- تماس
با انتخاب این گزینه شما به صفحه نظرات بازار منتقل خواهید شد، که از آن طریق می توانید پیشنهاد های خود را اعلام فرمایید.
5- برنامه ها
برای مشاهده دیگر برنامه های منتشر شده «پیشنهاد سافت» از این گزینه استفاده فرمایید.
لیست سرود ها
با لمس هر گزینه (آیتم) از داخل لیست، سرود پخش می شود و برای بازگشت به لیست باید از کلید بازگشت (بک) موجود در خود دستگاه اندرویدیتان استفاده نمایید.
نمایه (آیکون) شروع (پلی) که در هر گزینه وجود دارد نیز اقدام به پخش سرود می کند.
نمایه (یا آیکون) تنظیمات (ستینگ) این امکان را می دهد تا این سرود با به عنوان زنگ گوشی یا هشدار تنظیم نمایید و یا آن را به اشتراک بگذارید، این امکان با لمس و نگهداشتن (لمس طولانی) هر گزینه نیز قابل دسترسی می باشد.
نمایه (یا آیکون) ستاره (یا لایک) این امکان را فراهم می آورد که سرود مورد نظر را به لیست منتخب اضافه نمایید.

logo-enamad logo-samandehi