نصب +۵ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۱۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ آذر ۱۴۰۱
پروسیس

پروسیس

شرکت توسعه نرم افزار پروفا
نسخهٔ ۱.۰.۰
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۱۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ آذر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سیستم ارتباط جمعی حرفه ای پروسیس

یک سیستم ارتباط جمعی حرفه ای است که در راستای یکپارچه سازی شبکه اجتماعی و شبکه سازمانی و حرکت در مسیر شهر هوشمند طراحی شده است. در محیطی ساده و حرفه ای امکانات زیر را دارد: ارسال پست صوتی و متنی، گفتگو، ایجاد فضای دوستانه، ایجاد و مدیریت دفتر های مجازی سلسله مراتبی، ایجاد ومدیریت پرسشنامه آنلاین و امتیاز دهی هوشمند و جذاب و عضو گیری سلسه مراتبی و بسیاری از خدمات آنلاین دیگر.

 

همین حالا ثبت نام کنید

https://prosis.ir/

 

چرا پروسیس؟

شبکه سلسله مراتبی

در پروسیس کلیه سازمان ها، شرکت های دولتی و بخش های خصوصی می توانند دفتر مجازی خود را تاسیس و ساختار درختی(چارت سازمانی) آن را به راحتی و با دسترسی های متفاوت ایجاد کنند.

 

سرعت بالا و امنیت

پروسیس برای برقراری ارتباط کاربر به سرور،جدیدترین تکنولوژی ها و الگو های طراحی امنیت نرم افزار و شبکه را بکار برده است و تبادل اطلاعات نیز با توجه به بومی بودن سرورها، با سرعت بسیار بالا و ارزان انجام می شود.

سیستم امتیاز دهی

سیستم امتیاز دهی پروسیس بر اساس فعالیت کاربران به آن ها اعتباراتی را تحت عنوان کوین اختصاص می دهد که کاربران با آن می توانند از امکانات خاصی برخوردار شوند.

برخی از قابلیت های ویژه پروسیس

 

انجمن ها و دفتر های مجازی

ایجاد و مدیریت گروه ها (دفتر های مجازی) که برای فعالیت دوستانه و یا کارهای تیمی و سازمانی می باشد، در محیطی ساده و حرفه ای برای تمامی افراد و سازمان ها و گروه ها بصورت رایگان قابل دسرس است. ایجاد دسترسی ها و گروه های سلسه مراتبی سازمان دهی شده، کنترل دسترسی های ریز و حرفه ای، نظرسنجی های هدفمند و ... بخشی از امکانات انجمن ها می باشد.

برترین ها

با افزایش امتیازها و یا کوین های خود می توانید در لیست برترین ها قرار بگیرید و نام شما به عنوان نفرات برتر پروسیس ثبت شود و از امکانات ویژه این کاربران استفاده کنید.

ارسال پست

می توانید پست ها و مطالب خود را با دوستان و یا افراد یک انجمن به اشتراک بگذارید و نظرات دوستان خود را دریافت کنید و با مورد پسند قرار گرفتن آنها امتیاز دریافت کنید و جایگاه خود را تغییر دهید.

گفتگو

شما می توانید با دوستان و یا سایر کاربران که دسترسی دارید گفتگو داشته باشید و فایل و مطلبی به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران - ۱۶۲ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
دنیا
دنیا
۱۴۰۲/۰۴/۱۴
عالیه
m.ndr
m.ndr
۱۴۰۲/۰۲/۲۵
سلام.خسته نباشین من یه مدته وارد برنامه نشدم.الان بروزرسانی کردم ولی همه چت و گفتگوهای قدیمیم حذف شدن .اونارو لازم دارم حالا چیکارکنم☹😔
مهدی یعقوبی
مهدی یعقوبی
۱۴۰۲/۰۱/۱۰
چطور باید وارد سایت چت شد