پیک مشهد

پیک مشهد

نسخه ۶
<۱۰
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۷
مگابایت
حجمبه نام ایزد منان

  مزایای اپلیکیشن پیک مشهد

همانطور که مستحضر هستید، وب سایتهای رایج و پر بیننده ی فعلی از بهترین وب سایتهای درج آگهی نیازمندی در کشور می باشد، اما متاسفانه مزیتهای "بهترین" و "پربازدیدترین"، نیازهای بسیاری از مخاطبین و مشاغل را برآورده نمی کند، چراکه مشاغل ثابت و خدماتی با درج آگهی در این وب سایتها، فقط در روز اول تعداد بازدید قابل قبولی خواهند داشت، درصورتی که مشاغل ثابت در دسته بندی خود باید برای ابتدای کار و تایید آگهی، و سپس به صورت روزانه، مبلغ 15 تا 20 هزار تومان پرداخت کنند، ولی آگهی های عمومی در همین بازه رایگان می باشد و در اولین روز تایید آگهی، جایگاه هر دو، در صفحه ی اول و کنار هم خواهد بود، این موضوع خوشایند آگهی دهنده ای که بابت آگهی، هزینه پرداخت می کند نیست و نفع ایشان هم نخواهد بود.

* مزایایی که در ادامه بیان می کنیم، باعث می شود که اپلیکشین پیک مشهد، از دیگر اپ ها متمایز گردد:

1) در این اپلیکشین فقط و فقط مشاغل خدماتی که به صورت ثابت و سالیانه فعالیت دارند، معرفی خواهد شد و از درج آگهی های کاذب و موقتی همانند فروش پرنده، کفش و گوشی دست دوم و ... جلوگیری می شود. این امر باعث میشود که آگهیِ آن دسته از مشاغلِ خدماتی و ثابت به هیچ عنوان در آگهی های عمومی و موقتی، کم بازدید و سپس ناپدید، نشود.

2) در وب سایت و اپلیکیشن های پیک مشهد، از هر شغل و فعالیت صنفی، فقط یک یا دو آگهی، آن هم از مشاغل برتر، درج میشود، این موضوع به این دلیل است که انحصار و امتیاز در برنامه رعایت شود و مشاغل ثابت و خدماتی مشتاق به درج آگهی در اپلیکیشن شهری خود شوند و سرقفلی آن را در اختیار خود گیرند. اما وقتی با توجه به جمعیت شهر، دو آگهی از یک فعالیت و دسته بندی، درج شود، سعی میشود آن دو شغل با فاصله ی قابل قبول جغرافیایی در آن شهر، ثبت نام شوند.

3) اعطای آگهی به مشاغل به صورت انحصاری می باشد، بدین معنی که به ازای هر 250 هزار جمعیت در یک شهر، یک شغل همسان ثبت نام میشود، البته در بعضی موارد مثل آموزشگاههای زبان و ... ، در همان شهر 250 هزار نفری، می توان دو یا سه آموزشگاه را ثبت نام نمود، به این دلیل که مخاطبین و مشتریانِ این دسته از فعالیت زیاد می باشند.

4) در وب سایتهای کشوری و رایج فعلی، هر آگهی یکماه عمر دارد، در صورتی که در اپ پیک مشهد، عمر هر آگهی 12 ماه می باشد، این امر باعث میشود که مشاغل داخل اپلیکیشن، زمانی که از سوی مخاطب به بخش نشان شده ها (علاقه مندی ها) اضافه می شود به جای عمر یک ماهه، تا 12 ماه قابل بازخوانی و ارجاع به شماره تماسِ مرتبط، خواهد بود. اما زمانی که شما در اپ های رایج ذکر شده، یک آگهی را به لیست علاقه مندی ها اضافه میکنید، به محض منقضی شدن آن آگهی، لینک نشان شده ی آن آگهی هم از کار می افتد، حتی اگر همان صنف اقدام به درج آگهی نماید، لینک اختصاص یافته به آن آگهی، دارای آدرس جدید می باشد و عملا لینک داخل لیست علاقه مندی ها، نامعتبر خواهد بود. این موضوع یکی دیگر از موارد ناخوشایند برای مشاغل ثابتِ شهری می باشد که اقدام به درج آگهی می نمایند. این موضوع با توجه به توضیحات بالا، در اپ پیک مشهد، برطرف شده است.

5) به دلیل اینکه مشاغل در اپ شهری، به صورت انحصاری ثبت میشود، و نیازی به پرداخت روزانه ی هزینه ی نردبانی و فوری برای بیشتر دیده شدن آگهی نیست، بنابراین درج آگهی در این اپ برای مشاغل، بسیار مفید و ارزنده خواهد بود، توصیه می کنیم این فرصت ویژه را از دست ندهید.

6) مشاغلی که در اپلیکیشن پیک مشهد معرفی می شوند، از اصنافی هستند که در ارائه ی خدمات و محصولات، امتیاز خوبی دارند و نسبت به بقیه ی مشاغلِ مشابه، خدمات بهتری را به مشتریان خود عرضه می نمایند.

7) اپلیکیشن پیک مشهد شامل اپ اندروید و آی او اس می باشد که با تمامی گوشی های هوشمند با ورژن 2019 نیز، سازگار است.

8) اپلیکیشن پیک مشهد برای گوشی های ios در وب سایت سیب اپ و اپ استور دات آی آر، منتشر شده است.    

     - وب سایت پیک مشهد با آدرس زیر در دسترس می باشد:

                                                                     http://www.PeykMashhad.ir

امیدواریم به بهترین شکل ممکن از اپلیکیشن پیک مشهد استفاده نمایید.

موفق و پیروز باشید.

logo-enamad logo-samandehi