پرواز 24 - خرید آنلاین بلیت هواپیما

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۱٫۴ مگابایت
نسخه 4.0.0

توضیح

 


نرم افزار رزرواسیون همراه پرواز24، نخستین و جامع ترین برنامه نمایش، مقایسه و خرید بلیط همه پرواز های چارتری در کلیه مسیر ها و تمام شرکت های هواپیمایی در کشور بوده که توسط مرکز هماهنگی و فروش پرواز های چارتر (پرواز24) و بر پایه سرور فروش مرکز به آدرس : www.parvaz24.ir تهیه شده تا برای نخستین بار امکان شگفت انگیز تجمیع تمام پرواز های چارتر را به وجود آورده و تمامی فرآیند های خرید بلیط هواپیما را برای کاربران دستگاه های اندرویدی هموار ساخته است. هم اکنون در این نرم افزار در تمامی مسیر های داخلی و برخی مسیر های خارجی تا 15 روز آینده پرواز وجود داشته و بصورت آنلاین فروش میگردد.


 


مژده به همراهان پرواز۲۴
برای اولین بار در کشور امکان شگفت انگیز خرید و استرداد کاملا آنلاین پرواز های سیستمی شرکت های: ایران ایر.ایرتور.آسمان.آتا.تابان.نفت.قشم ایر.ماهان و کیش ایر به وبسایت و نرم افزارهای تلفن همراه پرواز۲۴ اضافه شد.
همچنان منتظر خبرهای شگفت انگیز از پرواز۲۴ باشید...
 

تغییرات آخرین نسخه

ضمن طلب پوزش از همراهان همیشگی پرواز ۲۴، به علت اختلالات اخیر
به اطلاع می رساند همکاران واحد فنی ما درحال رفع اختلال و به روز رسانی نرم افزار با امکانات فوق العاده هستند، خواهشمند است تا بروز رسانی جدید، موقتا از این نسخه استفاده نمایید.

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

نقد و بررسی پرواز 24

امروزه یکی از سریعترین روش های جابجایی بین شهرها و کشورهای مختلف، مسافرت با هواپیما میباشد. بسیاری از افرادی که به هر منظور از جمله تفریح و یا سفر کاری قصد دارند به نقطه ای دور از محل زندگی خود سفر کنند، از راه هوایی اقدام نموده تا سریعتر و البته با بهره گیری از امکانات بهتر در طول سفر، به مقصد برسند. بنابراین نیاز اساسی این افراد اطلاع کامل از ساعت پروازها و قیمت بلیط آنها خواهد بود. “پرواز 24″ نام برنامه ای است که این نیاز را تا حدودی رفع میکند. با ما در معرفی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید تا به نقد و بررسی آن بپردازیم.