لوگونیک (حدس لقب باشگاههای فوتبال)

لوگونیک (حدس لقب باشگاههای فوتبال)

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
ورزشی
دسته
۳
مگابایت
حجم

باشگاه‌های فوتبال فقط با نام اصلی خود شناخته نمی شوند، معمولاً تیم‌های معروف یک لقب دارند که هواداران و تیم با آن نام شناخته می شوند. در پس زمینه هر لقب داستانی نهفته است، معمولاً القاب از روی نام باشگاه، نام منطقه استادیوم، رنگ لوگو یا صنعت محلی آن ناحیه انتخاب می شوند. لوگونیک اولین بازی القاب باشگاه‌های فوتبال به زبان فارسی است و در مرحله تمرین امکان تغییر زبان پاسخ‌ها از فارسی به انگلیسی نیز فراهم است.


این اپلیکیشن اندروید، یک بازی رایگان، چهار گزینه‌ای، جذاب و ساده بوده و تلاش دارد اطلاعات شما را در خصوص القاب باشگاه‌های فوتبال بسنجد. لوگوی 196 باشگاه از شش لیگ معتبر جهان شامل اسپانیا، انگلستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه و برزیل، در این بازی گنجانده شده‌است، تا بر حسب آن لقب یا nickname حدس زده شود.


منوی اصلی بازی شامل دو گزینه بازی و تمرین است. در بخش تمرین، اطلاعات تیم‌های لیگ ایتالیا قرار داده شده‌است و در صورت تمایل، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، پنج لیگ دیگر را نیز خریداری کرده و پیش از ورود به بازی تمرین کنید.


بازی شامل 14 مرحله است که هر مرحله به اطلاعات 14 تیم اختصاص دارد. هر مرحله بازی، با پنج کارت سبز شروع می‌شود و به ازای هر شش گزینه صحیح (معادل 150 امتیاز: 25 امتیاز به ازای هر گزینه)، یک کارت سبز دیگر جایزه خواهید گرفت. از سوی دیگر، هر گزینه نادرست (10 امتیاز منفی) یک کارت سبز را خواهد سوزاند. در صورتی‌که، در خلال بازی، در پاسخ به سوالی شک داشتید، می‌توانید با استفاده از منو جست و جوی آفلاین، یک کارت سبز را، با شانس جست و جوی پاسخ معاوضه کرده و از صحت پاسخ خود مطمئن شوید.


هر مرحله گذرانده شده 3 کارت سبز جایزه برای ورود به مرحله بعد به همراه دارد. به علاوه، با گذراندن هر مرحله، نوار قرمز رنگ مرحله بعد به رنگ سبز و لوگوی قفل به لوگوی یکی از تیم های موجود در مرحله تغییر خواهد کرد. با تکمیل مراحل بازی به صورت یک پازل، یک عکس ظاهر خواهد شد.


هنگامی که فقط دو کارت سبز برایتان باقی است، برنامه برای هشدار پیغامی (به همراه یک کارت زرد) برایتان ارسال خواهد کرد. پیغام بعدی با اتمام کارت های سبز (به همراه یک کارت قرمز) ارسال خواهد شد و در این حالت و بدون کارت سبز امکان ادامه بازی در مرحله جاری غیر فعال است (با تغییر نوار سبز رنگ مرحله به قرمز). هر چند امکان بازی در مراحلی که قبلاً گذرانده اید، همواره به صورت نامحدود وجود دارد و جواب های درست یا غلط تاثیری در افزایش یا کاهش کارت های سبز شما نخواهند داشت.


به علاوه، هر زمان که کارت‌های سبز شما به اتمام رسید یا هر زمان دیگر، می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای، سی یا پنجاه کارت سبز دیگر خریداری کرده و با اطمینان بیشتری بازی را ادامه دهید.


در پایان، گروه نرم افزاری پرکا امیدوار است این بازی لحظات خوبی را برای شما بوجود بیاورد.

logo-enamad logo-samandehi