نیازمندیهای شهر پردیس

نیازمندیهای شهر پردیس

نسخه ۸
+۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۱۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

اپلیکیشن پردیس آگهی ، معرفی روزانه ی برترین مشاغل، خدمات و تخفیف های شهر پردیس، بومهن و رودهن، بدون وجود آگهی های عمومی، مزاحم و غیر مرتبط با اصناف.

پردیس آگهی و اپ های آن، دقیقا مشابه یک پاساژ مجازی است که تمامی اصناف و فعالیتهای برترِ شهرستان در آن گرد هم آمده و دارای یک غرفه می باشند تا همه کالاها و خدماتِ مورد نیازِ همشهریان را در اختیار آنها قرار می دهند. در نتیجه عدم حضور در این پاساژ برابر است با دیده نشدن توسط تعداد زیادی از همکاران و مشتریان بالقوه و بالفعل .

آدرس اینترنتی پردیس آگهی :        www.PardisAgahi.ir

* مزیت های وب سایت و اپلیکیشن های Android و ios مربوط به شهر پردیس:

 • مسیریابی موقعیتِ مکانیِ مشاغل و خدمات عضوِ، برای سهولت در آدرس یابی توسط همشهریان و برعکس. 
 • یک مکان بکر، برای گرد هم آیی و ارتباطِ آنلاینِ تمامی مشاغل در این شهرها با مشتریانِ متقاضی خدمات و محصولات.
 • حذف دو محدودیت مهمِ زمانی و مکانی ، برای معرفی تمامی مشاغل این سه شهر استراتژیک، در جهت معرفی محصولات و خدمات تازه به همشهریان عزیز.
 • ایجاد تعامل مستمر بین شرکتها و اصناف عضو اپلیکیشن و تمامی ساکنین شهر و شهرهای مجاور در جهت معرفی کالاها، خدمات و تخفیف های روز.
 • اشتراک اصناف تا یکسال تمام در جهتِ عدم انقضای لینک آگهی هایی که توسط همشهریان و مشتریان بالقوه، به علاقه مندی ها اضافه شده و نشان شده است.
 • عدم وجود آگهی های عمومی مزاحم و غیر مرتبط با فعالیت وب سایت و اپ های آن، به خاطر ارائه ی اپلیکیشن اختصاصی برای مشاغل شهرهای پردیس، بومهن و رودهن.
 • در دسترس بودن اطلاعات غنی از خدمات و محصولات جدید، برای تمامی همشهریان، در 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته (آن هم در جیب همشهریان).
 • بروز بودن مطالب، اخبار، خدمات و محصولات و انتشار مستقیم آن در سطح شهر.
 • دسترسی سریع به نشریه در هر زمان و مکان، به خاطر نصب نرم افزار بر روی تلفن همراهِ همشهریان.
 • تیراژ نامحدود به وسعت شهر، استان و حتی کشور و به تعداد تک تک مخاطبانی که اپ را روی گوشی خود نصب کرده اند (هر گوشی یا لپ تاپ، یک تیراژ).
 • آني بودن انتشار آگهیِ مشاغل، در وب سایت و اپ های مرتبط با آن در جهت معرفی سریع، روزانه و بدون وقفه ی محصولات و خدمات به همشهریان عزیز.
 • به روز رسانیِ بدون محدودیتِ متن و تصاویرِ آگهی، در طول شبانه روز، توسط مشاغل عضو، تا زمان انقضای عضویت.
 • درج آگهی با هزینه ی بسیار به صرفه، نسبت به آگهی های چاپی، به خصوص با قیمت این روزهای ارز.
 • انتشار چندین عکس بزرگ در وب سایت و اپ های آن، به جای چاپ تنها یک صفحه در مجلات و آگهی های چاپیِ گران قیمت و محدود به یک صفحه.
 • ارسال بیش از پنجاه هزار پیامک به همشهریان در سطح شهر، به صورت ماهانه، برای معرفی اعضای نشریه.
 • درج بنر در سطح شهر برای معرفی نشریه و مشاغل عضو، به همشهریان عزیز برای استفاده آسان از خدمات آن.
  ** در واقع، هدف اصلی و خط مشی وب سایت و اپلیکیشن های مرتبط با آن، معرفی مشاغل برتر به همشهریان عزیز می باشد **

این مزیت ها تعداد اندکی از بیشمار مزیت مرتبط با نشریه های الکترونیکی و اینترنتی می باشد.

 توضیح:

- این وب سایت و اپ های مرتبط با آن، یک وب سایت نیازمندی نیست، بلکه نشریه تخصصی و پیک آگهی مرتبط با شهرهای پردیس ، بومهن و رودهن است که محل گردهمایی تمامی مشاغل است و همگی به اتفاق، کالا و خدمات برتر و بروزِ خود را با بهترین قیمت ممکن، به تمامی همشهریان معرفی می کنند و قصد دارند به هدف های استراتژیک خود در جهت معرفی بهتر، ارزانتر و سریعترِ کالا و خدمات، و در نهایت، فروش بیشتر، برسند.

- اشتراک شش ماهه و یکساله، بدون محدودیت دردرج کلمات و تعداد آپلود عکس، برای تمامی مشاغل عضو برای معرفی کالا و خدمات.

- عدم انقضای لینک آگهی و پایداری آن بر روی گوشیِ مشتریان، بر خلاف سایتهای رایج معروف که لینک آگهی، هر ماه منقضی می شود و بخش نشان شده ها پایداری چندانی ندارد.

- دارای وب سایت و پنل مدیریت اینترنتی برای درج آگهی و تغییر عکس ها به صورت روزمره در جهت اطلاع رسانی بهتر و بیشتر به همشهریان.

- می توان چندین مزیت دیگر برای این وب سایت و اپ های آن نام برد اما به دلیل امنیت کار و استمرار آن، توضیح نخواهیم داد ولی بدون شک، تمامی آنها را برای تک تک اعضا و همشهریان عزیز، اجرا خواهیم نمود.

* نسخه ی ios این اپلیکیشن در وب سایت بدون تحریمِ اناردونی، قابل دریافت است*

آدرس اینترنتی پردیس آگهی :        www.PardisAgahi.ir

با کمال میل به نظرات و انتقادات سازنده ی شما در جهت بهبود خدمات و امکانات پردیس آگهی که متعلق به شما می باشد، گوش فرا می دهیم.

موفق باشید.

نظرات کاربران

طلوع آفتاب
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
هیچ آگهی ثبت شده ای در زمینه املاک نداره؟!
کاربر بی‌نام
۱۳۹۷/۱۱/۱۰
بسیار عالی