بازار مجازی ایبزال

بازار مجازی ایبزال

نسخه ۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم

ایبزال چیست؟
ایبزال تنها یک سایت آگهی نیست! ایبزال در واقع یک بازار مجازیست! شما در ایبزال می توانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید کالاهای خود را برای فروش چه نو و چه دسته دوم به نمایش بگذارید و همچنین کالاهای دیگران را ببینید، نظر خود را مطرح کنید، به توافق برسید و خریداری کنید.

چرا ایبزال؟
ایبزال حقیقتا با ایده های نو آمده است. ایده هایی که بعضی از آنها تحولاتی در زندگی ما ایجاد خواهند کرد و بعضی دیگر به حل مشکلاتی که اینک گریبان گیر جامعه است می پردازند.
در کنار این موارد ما به شبیه سازی یک بازار می پردازیم بازاری که همه در آن نقش دارند، در آن به کسب و کار می پردازند، با مشتریان خود و فروشندگان دیگر در مورد کالاها گفتگو می کنند و همانند یک بازار واقعی اعتبار کسب می کنند.
در ایبزال فاصله مکانی مطرح نیست! هر کس از هرجای ایران عزیز می تواند در این بازار فروشگاهی داشته باشد و به کسب و کار بپردازد. هرچند خریداران می توانند برای دسترسی سریعتر و ارزانتر به کالای مورد نظر به جستجو کالای خود در شهر و استان خود نیز بپردازد.

از کجا شروع کنیم؟
برای شروع کافیست نرم افزار "بازار مجازی ایبزال" را دریافت کرده و سپس در کمتر از 1دقیقه ثبت نام کنید و فروشگاه خود را راه اندازی نمایید و به مدیریت آن بپردازید.

اهداف پیش روی:
بگذارید کمی در مورد اهداف تعیین شده این بازار مجازی صحبت کنیم:

برای سیستم بازار مجازی ایبزال RoadMap تعریف شده است. که در هر نگارش از این سیستم شاهد افزودن امکاناتی جدید و تحولاتی در این سیستم خواهیم بود. که در اینجا فقط به معرفی 2نگارش از 4نگارش پیشروی خود می پردازیم:

# نگارش اول - سیستم بر پایه آگهی: در این نگارش هر کاربر برای کالاهای مورد نظر خود در ایبزال یک آگهی ثبت می کند دیگران آگهی ها را می بینند و در صورت نیاز با فروشنده تماس می گیرند و همچنین فروشندگان می توانند بر آگهی های خود مدیریت کامل داشته باشند.

# نگارش دوم - سیستم بر پایه فروشگاه: در این نگارش هر شخص می تواند برای خود یک فروشگاه راه اندازی کند، کالاهای خود را برای فروش قرار دهد، آگهی فروش انتشار دهد، دیگران را دعوت به فروشگاه خود کند، با دیگران به صحبت در مورد کالاهای خود بپردازد و نهایتا به کسب و کار بپردازد و اعتبار نیز کسب کند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ebazal.ir مراجعه کنید.

logo-enamad logo-samandehi