نقطه خط پاندروید

نقطه خط پاندروید

نسخهٔ ۱
۱۰۰۰ تومان
نصب +۵۰
دسته‌بندی معمایی
حجم ۶۸۵ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ آبان ۱۳۹۲
نقطه خط پاندروید

نقطه خط پاندروید

امیر آل عصفور
نسخهٔ ۱
۱۰۰۰ تومان
نصب +۵۰
دسته‌بندی معمایی
حجم ۶۸۵ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ آبان ۱۳۹۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یادتون میاد، همیشه آخر همه ی دفترامون یه چند صفحه ای بود که با جدول های نقطه نقطه پر شده بود ، یه تعدادیش رو بازی کرده بودیم و تموم شده بود و چند تا هم از قبل آماده می کردیم که توی هر فرصتی که بدستمون میرسید شروع میکردیم به بازی کردن و گاهی هم تقلب و دعوا، خیلی وقت ها هم سر کلاس دور از چشم معلم بازی می کردیم و بعضی اوقات سر همین بازی معلم مچ ما رو میگرفت و خودتون میدونید بعدش چی میشد....
گذشته هر لحظه اش خاطره هست ، گاهی خاطرات خوب و گاهی هم..... اما این بازی همیشه جزء خاطرات خوب ما بوده و هست، شاید نشه زمان رو به عقب برگردوند اما میشه خاطرات رو زنده کرد و باز هم مثل گذشته شاد بود و خندید.
بازی نقطه خط پاندروید ، یک بازی قدیمی ، ساده و فوق العاده سرگرم کننده است که به همراه هدیه ای ویژه ( نرم افزار زنگ کاتر ) با قیمتی خیلی کم برای شما آماده شده است.
روش بازی
طرف‌های بازی می‌بایست خانه‌های بیشتری را از آن خود کنند. بدین ترتیب که هر طرف می‌تواند با لمس یک خط خاکستری آن خط را به رنگ انتخاب شده‌ی خود در آورد و سپس نفر بعدی به همین ترتیب عمل می‌کند. هرگاه یک نفر چهارمین خط آزاد یک مربع را لمس کند، مربع به نام آن شخص برچسب خورده، یک امتیاز به امتیازهای او افزوده شده و می‌تواند به عنوان جایزه یک خط دیگر نیز بکشد. این روند تا لمس آخرین خط خاکستری باقیمانده ادامه پیدا می‌کند و برنده بازی کسی است که بیشترین امتیاز/مربع را کسب کند.
در صفحه ی اول بازی روبروی ستاره های آبی و قرمز منوی پایین افتادنی قرار دارد که شامل گزینه های کاربر ، ساده و سخت می باشد. با انتخاب کاربر مشخص می شود که شما بازی را کنترل می کنید.(( توجه کنید برای انتخاب بازی دونفره باید در جلوی هر دو ستاره کاربر را انتخاب کنید )) قسمتی دیگر در صفحه ی اول وجود دارد به اسم اندازه ی صفحه ی بازی که شما می توانید تعداد ستون و ردیف را در آن انتخاب کنید.
ویژگی های بازی:
1) قابلیت بازی تک نفره و دونفره
2) بازی در دو سطح ساده و سخت
3) قابلیت بازی بین خود گوشی (( این قابلیت جهت مشاهده ی روش بازی برای شما قرار داده شده است))
4) انتخاب اندازه ی صفحه ی بازی از 3x3 تا 15x15
5) ظاهری ساده و کاربرپسند
6) به همراه هدیه ای ویژه

روش دریاف هدیه:
پس از نصب بازی ، برنامه را اجرا کنید و دکمه ی more (بیشتر) گوشی خود را فشار دهید، پس از این کار وارد درباره ی ما شوید، در آن صفحه دکمه ی برای دریافت هدیه قرار داده شده است.
نرم افزار زنگ کاتر یک نرم افزار 5 ستاره می باشد که با قیمت 500 تومان به فروش میرسد ، اما دریافت آن برای شما رایگان است.

(( دوستان عزیز ممنون می شوم در صورت رضایت از بازی من را با امتیاز 5 ستاره حمایت کنید ))

نظرات کاربران - ۴ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
pari
pari
2014/02/07
سلام.من این بازی را خریداری کردم اما تمام صفحه روی گوشیم نشون داده نمیشه.کاش میگفتید که برای چه مدل گوشیا هست تا بیخود خریدش نمیکردم
امیر آل عصفور
امیر آل عصفور
2013/11/20
به خدا حال کردم داداش، ای ول بابا ای ول، هم بازیش عالی بود هم هدیه اش، خود هدیش تنها 1000 میرزه. مرسی امیر دادا