میلو

میلو

نسخه ۲.۲.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

در میلو 'تخصص' خود را در هر دسته و شهر ثبت کنید، 'مکان' کسب و کار خود را ثبت کنید و از مشتریانتان بخواهید که به عملکرد شما امتیاز دهند. به این ترتیب بهترین ها در هر کسب و کار برای انجام کارهای روزمره به سادگی در دسترس همگان خواهند بود.


درخواستهای کاری خود را در قسمت 'درج درخواست' ثبت کنید تا متخصصین برای انجام کارهای شما پیشنهاد قیمت دهند.


اپلیکیشن میلو به شما این امکان رو میده که به صورت رایگان و هدفمند برای کار خودتون تبلیغ کنید.


در این اپلیکیشن صفحه ای به شما اختصاص داده میشود که در اون توضیحات مربوط به کار، اطلاعات تماس و سایر اطلاعات مورد نیاز رو به صورت دسته بندی شده در اختیار سایر افراد قرار میده. اشخاصی که از تخصص شما استفاده می کنند قادر به امتیاز دادن به تخصص شما هستند و به این ترتیب سایر افراد از عملکرد شما اطلاع می یابند، به این ترتیب شما با انجام هر چه بهتر کارها و دریافت امتیازات خوب از درخواست کننده ها، در بین متخصصین برتر قرار می گیرید.
همچنین در این اپلیکیشن به درخواست کنندگان کار این امکان داده می شود که درخواست کار خود (مثلا نقاشی ساختمان) را اعلام کنند و متخصص های مرتبط برای انجام آن درخواست، قیمت های پیشنهادی خود را ارائه می دهند به این ترتیب شما به عنوان درخواست کننده می توانید بهترین متخصص را با قیمت مناسب برای انجام کار خود انتخاب کنید.

در رسانه‌ها

نقد و بررسی میلو

رابطه بین مشتری و صاحبان مشاغل ریشه بسیار کهنی در تاریخ انسان دارد و تا همیشه ادامه خواهد داشت. هنوز زمان زیادی از هنگامی که مردم برای خرید یک وسیله یا استفاده از خدمات خاص، ساعت ها در خیابان به جستجو میپرداختند، نگذشته است اما این روزها به لطف پیشرفت تکنولوژی، میتوانیم مشاغل مورد نیاز خود را به راحتی و در اسرع وقت بیابیم. حتی صاحبان کسب و کارها نیز قادر هستند مشتریان خود را آسان تر از گذشته پیدا کنند! در ادامه به معرفی اپلیکیشن “میلو” میپردازیم که در رابطه با موضوع مورد بحث ما میباشد. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

پلی بین خدمات دهنده و مشتری - میلو زیر ذره بین

برنامه میلو تحول زیبایی در عصر کسب و کار به وجود آورده است. برنامه ای که هم برای مشتری و هم ارائه دهنده خدمات بسیار مناسب است. شما اگر یک ارائه دهنده خدمات یا کارگزار باشید می توانید کسب وکار خود را از طریق میلو معرفی کنید و اگر یک مشتری هستید و یا به دنبال ارائه دهنده خدمات مناسب خود می گردید می توانید از طریق میلو به راحتی مشکل خود را حل کنید و حتی کارگزاران می توانند نیازهای خود را برای جذب نیرو های متخصص، در میلو اعلام کرده و به راحتی نیاز خود را برطرف سازند. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi