بانک نت گیتار

بانک نت گیتار

نسخه v۱.۰۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

کاربران گرامی ابتدا توضیحات را به دقت مطالعه فرمایید.


این برنامه کامل ترین و جامع ترین نرم افزار بانک نت گیتار می باشد که شامل قطعاتی در سبک های فلامنکو کلاسیک جز و پاپ است که شمار آنها به بیش از 600 قطعه میرسد و تمامه سطح نوازندگان از مبتدی تا حرفه ای را در بر میگیرد.


همچنین تاریخچه ساز گیتار و بیوگرافی نوازنده ها و فراز و نشیب زندگی آنها و رسیدن به قله موفقیت در این برنامه گردآوری شده است.


 در این پکیج آثار نوازنده قدرمند فلامنکو پاکو د لوسیا که برای تمامیه گیتاریست ها شناخته شده است موجود می باشد.
قطعات گروه محبوب جیپسی کینگنز که نه تنها نوازنده های گیتار با آنها آشنایی دارند بلکه تمام افراد معمولی نیز آن را می شناسند.


همچنین شامل قطعات دیگر نوازنده های مطرح فلامنکو مانند اوتاما لییبرت جسی کوک ویسنته آمیگو(پاکو د لوسیایی دیگر) پاکو پنا فرانسیسکو گارسیا و  قطعات نوازنده مطرح ایرانی تبار آرمیک است و نیز دارای قطعات نوازنده های گیتار کلاسیک مانند جان ویلیامز و غیر گیتار مانند آثاری از بتهوون باخ آنتونیو ویوالدی و آثار زیبای یانی که در سبک عصر نو فعالیت میکند می باشد.


آثار پاپ ایرانی که برای هر نوازنده چه تازه کار و چه حرفه ای جذابیت خود را دارد نیز در نظر گرفته شده است که شامل قطعات بسیاری بیش از 130 قطعه از خواننده های مطرح اعم از داخل و خارج است.


این نت ها جداگانه برای هر نوازنده  به صورت لینک دانلود در برنامه قرار داده شده است که با پرداخت درون برنامه این لینک ها باز می شوند و میتوانید نت ها که با برنامه گیتار پرو اجرا می شوند دانلود کنید.


برای اجرای تمام نت ها باید از نرم افزار گیتار پرو مخصوص ویندوز استفاده کرد.نت ها را با گیتار پرو مخصوص ویندوز اجرا کنید.


نرم افزارهای مخصوص گیتار نیز در این نرم افزار به صورت رایگان قرار داده شده است.


این برنامه به صورت دوره ای به روز رسانی می شود و نت های جدیدی در این برنامه منتشرمی شود.


منابع فارسی:


تاریخ حکومت مسلمین در اروپا تا آندلس _ به قلم دکتر محمد آیتی انتشارات دانشگاه تهران.


آموزش جامع فلامنکو _ به قلم پدرام امینی ابیانه انتشارات چنگ


تحقیق اینترنتی _ مشاهده _ مصاحبه _ ویکی پدیا


منابع خارجی:


flamenco guitar method for beginner : anita sheer andharry berlow


guitars: tom and mary evans ;pardingtonpress LTD

logo-enamad logo-samandehi