قفل آسان

قفل آسان

نسخه ۱.۵
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۱۰
کیلوبایت
حجم

استفاده از کلید فیزیکی، برای قفل و خاموش نمودن صفحه نمایش، ممکن است شما را با مشکلاتی مانند کاهش سرعت عمل و یا به مرور زمان، خرابی و از کار افتادن کلید، مواجه کند.
نرم افزار "قفل آسان"، چهار روش کاربردی برای قفل و خاموش کردن صفحه نمایش، بدون استفاده از کلید فیزیکی، در اختیار شما قرار می دهد:

کلید شفاف
با انتخاب این گزینه، یک کلید شفاف روی صفحه نمایش ظاهر می شود که بطور دائم و در تمامی صفحات دستگاه در دسترس خواهد بود و شما می توانید با لمس آن، صفحه نمایش را قفل و خاموش نمائید.

تکان دادن
در صورتی که این گزینه را فعال کنید، خواهید توانست بدون فشردن و لمس کلید، و تنها با تکان دادن دستگاه،صفحه نمایش را قفل و خاموش نمائید.

مجاورت(کاور هوشمند)
با استفاده از این روش، زمانی که جسمی به سنسور مجاورت دستگاه شما نزدیک شود، صفحه نمایش خاموش و به محض دور شدن آن،صفحه نمایش مجددا روشن خواهد شد؛ به این ترتیب، می توانید استفاده های فراوانی از این روش داشته باشید؛ بطور مثال در صورتیکه دستگاه را، از سمت صفحه نمایش روی سطحی قرار دهید، صفحه نمایش خاموش و با برداشتن آن، صفحه نمایش روشن می شود؛ و یا اگر از کاور های کتابی یا لپتاپی استفاده می نمائید، با بسته و باز شدن کاور، صفحه نمایش خاموش و روشن خواهد شد.

ویجت
درون نرم افزار ویجتی گنجانده شده است که با فعال نمودن آن در صفحه اصلی، هرگاه اقدام به لمس آن کنید،صفحه نمایش به حالت قفل و خاموش تغییر حالت خواهد داد.

ویژگی ها:
- 4 نوع شکل در 3 اندازه مختلف برای کلید شفاف
- امکان تغییر میزان حساسیت سنسور برای تغییر نیروی مورد نیاز هنگام تکان دادن
- امکان ایجاد لرزش با استفاده از روش تکان دادن دستگاه
- اجرا و فعال سازی نرم افزار با شروع به کار مجدد دستگاه
- رابط کاربری زیبا و ساده
- حجم پایین نرم افزار
 

logo-enamad logo-samandehi