پیامک پاپیون

پیامک پاپیون

نسخه ۴.۵.۰
+۵۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۸
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

نقد و بررسی بانک پیامک پاپیون

اگر این روزها فرصت دیدار دوستان و آشنایان خود را نداریم، به لطف تلفن همراه و صنعت ارتباطات مخابرات میتوانیم حتی با ارسال یک پیام نیز از آنها یاد کنیم. افراد مختلف سلیقه های متفاوتی در این زمینه دارند و برخی به پیام های طنز و سرگرم کننده و برخی دیگر به متن های احساسی و معنادار علاقه نشان میدهند. از این رو برای تامین سلیقه همه مخاطبان خود نیاز به یک بانک پیامکی خواهیم داشت. برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم، “بانک پیامک پاپیون” نام دارد و این نیاز را رفع خواهد کرد. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

بررسی اپلیکیشن پیامک پاپیون: یک دنیا پیامک در گوشی شما!

شاید دیگر از روزهای اوج پیامک (SMS) فاصله گرفته باشیم اما هنوز هم می‌توانیم با ارسال یک پیامک کسی را خوش‌حال کنیم و یا با خواندن پیامکی که تازه دریافت کرده‌ایم کمی خوش‌حال شویم! متاسفانه این روزها اکثر پیامک‌های دریافتی هر شخص از طرف اوپراتورها بوده و تبلیغاتی هستند اما در این میان هستند کسانی که هنوز مراسمات و اتفاقات را به وسیله پیامک به یکدیگر تبریک و یا تسلیت می‌گویند. پیامک پاپیون اپلیکیشنی است که با توجه به بانک عظیم پیامک‌های خود می‌تواند گزینه مناسبی برای دوستداران این فناوری قدیمی باشد. البته کاربرد این متون تنها محدود به پیامک نبوده و شما می‌توانید از آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. در ادامه با بررسی اپلیکیشن پیامک پاپیون در خدمتتان هستیم.

دنیای پیامک در اسمارت فون شما - پیامک پاپیون زیر ذره بین

پیامک پاپیون، عنوان اپلیکیشنی است که می توان گفت تمام این نیاز ما را برآورده کرده است. پیامک پاپیون حاوی هزاران متن پیام تبریک و تسلیت و مناسبتی و احساسی و ... است که برای هر منظوری می توان به آن مراجعه کرد. لطفا ذره بین را در نقد و بررسی این اپلیکیشن یاری نمایید..


نظرات کاربران

S.T
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
بسیار ممنون
khamda
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
حرف نداره
ميثم
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
عالی
محسن
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
زورکی عالیه
MAHDI
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
عالیه
Khoozestany
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
عالی عالی خدایی برنامه ی خوبیه حتما دانلودش کنیو مطمعن باشید ضرر نمی کنید😊😊😊
سعيدي
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
يه خورده زيادي عاليه!
bia 2 Roudan
۱۳۹۳/۰۸/۰۴
عالیه...رو دست نداری پاپیون...
فهیمه
۱۳۹۳/۰۸/۰۳
عالی بود
محمد شمالی
۱۳۹۳/۰۸/۰۳
عالیه، همه چیش خوبه، هم محیط کاربریش، هم تقسیم بندی پیامهاش...
fatemeh
۱۳۹۳/۰۸/۰۳
خوب بود ممنون
امید"55"
۱۳۹۳/۰۸/۰۳
امید"55"
z*@*h*r*@:e
۱۳۹۳/۰۸/۰۳
عالیه واقعا