هواشناسی ماشین

هواشناسی ماشین

نسخه ۴.۴.۴
<۱۰
نصب فعال
آب و هوا
دسته
۶
مگابایت
حجم

هواشناسی ۱۵ روز آینده(به همراه میزان رطوبت/کم ترین و بیش ترین دما/سرعت باد/فشار و...)و نمایش کارواش ها ی منطقه و اعلام وضعیت برای شستشوی ماشین


تاحالا شده بعد از کلی شستشوی ماشین ناگهان برف یا بارون بیاد و بعدش ماشینتون حسابی کثیف بشه؟ طوری که تمام هزینه و زحمتی که بابت شستشوی یا کارواش ماشین صرف کردید در یک لحظه به باد بره؟ این جاست که ممکنه عصبانی بشید و ندونید چی کار کنید! شاید هم بگید اگه می دونستم بهترین زمان برای شستشوی ماشین چه زمانی است، عالی بود! ولی عملا هیچ راه حلی برای این کار پیدا نمی کنید.


اما از این به بعد دیگه نگران کثیف شدن ماشینتون نباشید. فقط کافیه برنامه هواشناسی ماشین را روی دستگاه اندرویدیتون نصب کنید و کلی در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.


این برنامه درواقع یک برنامه هواشناسی پیشرفته است که به غیر از هواشناسی می تواند مناسب ترین زمان شستن ماشین را اعلام کند، آب و هوای منطقه مورد نظر را تا دو هفته آینده نمایش دهد یا کارواش های منطقه ی شما را به همراه مشخصات به شما نشان دهد و...


اکنون به شرح این ویژگی ها می پردازیم:


🔲 مکان


شما پس از نصب برنامه ابتدا نام شهر مورد نظر را وارد می کنید یا با استفاده از مکان یاب (GPS) موقعیتتان را پیدا می کنید. بلافاصله به صورت خودکار بهترین زمان شستن ماشین اعلام می شود. البته وضعیت هوای کنونی شما به صورت ویژه به همراه دما جداگانه نیز نمایش داده می شود. انیمیشن گرافیکی سرنوشت کنونی ماشین شما را نشان می دهد. نوار ابزاری نیز در پایین وجود دارد که وضعیت تمیزی یا کثیفی ماشین شما را نمایش می دهد. برنامه وضعیت آب و هوای مکان شما را تا چهارده روز آینده گزارش می کند که نسبت به دیگر برنامه ها محدوده بیش تری را پوشش می دهد.


🔳 تنظیمات 


در تنظیمات می توانید واحد اندازه گیری دما را به صورت دلخواه بر روی یکی از واحد ها(سلسیوس/فارنهايت/کلوین) تنظیم کنید. علاوه بر این می توانید دوره محاسبه را نیز شخصی سازی کنید.


🔲 کارواش 


شما در این بخش تمام کارواش های شهرتان را مشاهده می کنید. هم چنین با انتخاب هر یک، مشخصات کامل کارواش از جمله آدرس، تلفن و در صورت وجود تصویری از آن کارواش برای شما نمایان می شود که همه ی این ها انتخاب شما را آسان تر می کند. 


نکات:


🔶🔸تصویر نسخه ی جدید برنامه در آخر قرار گرفت.


🔷🔹برای به روز رسانی و بارگذاری مجدد وضعیت تنها کافیست در صفحه اصلی، صفحه را لمس و از بالا به پایین بکشید تا این کار به صورت خودکار انجام گیرد.


🔶🔸برای مشاهده ی کارواش های شهرتان، در صورت دسترسی به اینترنت می توانید از آیکون موجود در نوار ابزار بالای صفحه استفاده نمایید یا با لمس ماشین موجود در صفحه ی اصلی به این بخش منتقل شوید.


🔷🔹شما در برنامه می توانید از سه راه موقعیتتان را وارد كنيد (نام شهر/کدپستی/مکان یاب"GPS") که در رابطه با مورد دوم هنوز این امکان برای کشورمان وجود ندارد. درواقع کدپستی(zip code) عددی ۴ یا ۵ رقمی است که به جای نوشتن نام شهر از آن استفاده می شود. متاسفانه هنوز برای کشور ما این کد تنظیم نشده است. اما هر زمانی این سیستم برای کشورمان فعال شد می توانید با وارد نمودن آن از این ویژگی نیز در برنامه استفاده نمایید.


🔶🔸محدودیت نمایش متن وضعیت آب و هوا از که از سمت سرور بود رفع شد، درنتیجه اکنون می توانید وضعیت آب و هوا را به زبان شیرین پارسی مشاهده نمایید.


سپاس از شما به خاطر خواندن این مطلب 🌷

logo-enamad logo-samandehi