معتبره

معتبره

نسخهٔ ۱.۰.۸
نصب +۵۰
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ بهمن ۱۴۰۰
معتبره

معتبره

معتبره
نسخهٔ ۱.۰.۸
نصب +۵۰
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ بهمن ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اولین، بزرگترین و قویترین سیستم اعتبار دهی در ایران که به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته است. ما در معتبره تصمیم داریم با در کنار هم قرار دادن کسب و کارها و مردم،سطح کمی و کیفی تجربه استفاده از کسب و کارهای اینترنتی رو ارتقا بدیم و برای همدیگر تجربه بهتری بوجود بیاوریم.

ما میدونیم که انسان ها دوست دارند دنیا رو به جای بهتری تبدیل کنند و اونو ارتقا بدند.

بنابراین ما سیستم اعتباردهی معتبره رو بوجود آوردیم. ما، مردم به کمک همدیگه کسب و کارهای خوب و معتبر رو به هم معرفی می کنیم و همچنین اگر تجربه استفاده از خدمات یک کسب وکار بد رو داشتیم به هم اطلاعات میدیم تا بقیه هم این حس بد رو تجربه نکنن.

اینطوری خیلی سریع کسب و کارهای خوب شناسایی می شن و رشد می کنن و کسب و کارهای ضعیف و حتی کلاهبردار از فعالیت در اینترنت ایران ناتوان میشن.

نظرات کاربران - ۴ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد م
محمد م
2023/10/01
توضیح در یک جمله=برنامه ی ثبت تجربه___ برای شناخت و انتخاب هر چیزی، عالیه.جامع و کاربردی.___ ⚠️فقط نیاز به حمایت همه ی مردم داره تا در این برنامه،نظراتشون رو ثبت کنن تا تجربیاتشون به درد همه ی جامعه بخوره.___ تجربه را تجربه کردن خطاست!
علی
علی
2022/04/15
عالی
hamedjl
hamedjl
2022/01/30
برنامه بسیار خوبی هست. واقعاً جای خالی همچین برنامه ای حس میشد که باهاش میشه اعتبار فروشگاه های اینترنتی رو سنجید و خرید مطمئن تری رو بخصوص در این روزهای کرونایی که خرید غیرحضوری بیشتر شده، داشت. ممنونم.