ورنا | Verna - مسابقه آنلاین

ورنا | Verna - مسابقه آنلاین

نسخه ۱.۴.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۳
مگابایت
حجم


*تو ورنا همه برنده ان *

 

مسابقه آنلاین:

مسابقه ورنا در دسته مسابقه های آنلاین قرار می‌گیره با چند تا تفاوت ریز اما کلیدی. اولیش اینه که این بازی جایزه دار هستش  یعنی میای تو مسابقه ثبت نام می کنی و می تونی هر روز تو مسابقه اجرای زنده شرکت کنی و با جواب دادن به هر پاسخ درست یه امتیاز جمع بکنی.. بعد از اون شروع می کنی به جمع کردن امتیاز ها.امتیازها که جمع شد می تونی بری تو بازی های مختلف و کلی اطلاعات عمومی بدست بیاری.

مسابقه هیجان انگیز ورنا، بازی سوالات، بازی آنلاین باهوشا، بازی اطلاعات عمومی و... هستش که می تونی با نصب این مسابقه با کلی چالش روبرو بشی.

بازی گروهی:

یه بخش دیگه مسابقه ورنا که خیلی هم تازه به مسابقه ورنا اضافه شده امکان برگزاری مسابقه های کوچیک و جمع و جور ، بازی گروهی آنلاین ، بدون حضور مجریه. این طوری که شما می تونین تجربه شیرین یه مسابقه چالش برانگیز رو با دوستان و خانواده داشته باشین. ورنا رو باز کنید و یکی از اتاق های سوال رو انتخاب کنید و سعی کنین ببینید تو این چالش کدومتون می تونید تو این مسابقه جذاب برنده باشید.

 

کانال وی:

مسابقه ورنا یه بخش دیگه هم داره که اسمش رو گذاشتیم کانال وی. یه تلویزیون کوچیک با برنامه های متفاوت و جذابه. مناسب تمام سنین و دختر و پسر هم نداره. بزرگسال و کودک هم نداره. همه می تونن تماشا کنن و با تماشا کردن این ویدئوها امتیاز جمع کنن و برن تو مسابقه امتیاز های بیشتری جمع کنن و برنده باشند. ویدئو ها هر کدوم تو یه بخش تولید میشن و علاوه بر اینکه می تونین با تماشا کردن این فیلم ها امتیاز جمع کنید و شانس خودتون رو برای برنده بودن بیشتر کنید، اطلاعات جذابی هم دریافت کنید و لذت ببرید.

پیشنهاد سوال:

تو مسابقه ورنا می تونین سوالات خودت رو به بازی اضافه کنی  تا بقیه بهش جواب بدن. مسابقه ورنا فقط یه مسابقه آنلاین با سوالای اطلاعات عمومی نیست. دسته بندی سوال هاش خیلی وسیعه. از فرهنگ و هنر بگیر تا ورزش و زنان موفق و کارتون و فیلم و داستان. از تمام این موضوع ها سوال طرح میشه و تیم ورنا تمام تلاش شون رو می کنن که سوال ها با منبع درست به کاربرا معرفی بشه.

تو مسابقه زنده ۶ تا سوال طرح شده و تمام کاربرا باید ظرف ۱۰ ثانیه جواب درست رو انتخاب کنن. سوال رو که درست جواب بدن میرن برای سوال بعدی اما با اولین اشتباه از مسابقه حذف میشن. اینجا یه قانون هیجان انگیز داریم؛ اگه روح یدکی داشته باشین می تونین یه بار ازش استفاده کنید و یه قدم به برنده شدن تو مسابقه چالش ورنا نزدیک تر بشین. اما خاطرتون باشه که از روح یدکی فقط می تونین یه بار استفاده کنید.

  •       صفحه اینستاگرام بازی   @mosabeghe_verna
  •      سایت بازی https://mosabegheverna.com/ 


logo-enamad logo-samandehi