آموزش ریاضی هشتم - میکرودرس

آموزش ریاضی هشتم - میکرودرس

نسخه ۱.۰.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

جزوه های درسی ریاضی هشتم را مطالعه کنید، بیش از 1000 دقیقه ویدیوی آموزشی حل فعالیت ها، همه کاردرکلاس ها و همه تمرینات کتاب درسی را ببینید، تمرینات و نمونه سوالات مربوطه را حل کنید و خودتون رو بسنجید.

با تهیه این اپلیکیشن، دیگه برای انواع کتاب های کمک درسی، کتاب کار و کتاب های گام به گام و حل المسائل هزینه ای پرداخت نمی کنید.

برای یادگیری شما ارزش قائل هستیم و سعی کرده ایم هر آنچه برای یادگیری ریاضی هشتم لازم دارید فراهم کنیم. برای آشنایی با اپلیکیشن  ما حتما مطالب زیر رو تا آخر بخونید:

با ثبت نظر و دادن امتیاز و به اشتراک گذاری برنامه، ما را برای ادامه کار حمایت کنید.

 اپلیکیشن آموزش ریاضی هشتم میکرودرس شامل موارد زیر است:

- درسنامه  (جزوه و خلاصه ای از نکات درسی ریاضی هشتم، به صورت فصل به فصل و موضوع به موضوع )

- آموزش گام به گام ویدیویی   ( بیش از 1000 دقیقه فیلم شامل: آموزش و تدریس فعالیت ها، کاردرکلاس ها و تمرین های کتاب درسی و ... )

- نمونه سوالات (به تفکیک فصل و در چهار نوع صحیح و غلط، جای خالی، چهار گزینه ای و تشریحی + پاسخ کامل تشریحی )

-  کتابخانه دیجیتال  (در این قسمت انواع نمونه سوالات، جزوات و حتی اپلیکیشن های مرتبط با ریاضی نهم قرار خواهد گرفت) - به زودی

- خواندنی ها (مطالب جالب مرتبط با ریاضی)

*** مطمئنا هیچ کاری بدون نقص نیست. از همه معلمان و دانش آموزان بزرگوار خواهشمندم اگر ایرادی در محتوای برنامه مشاهده کردید، فورا اطلاع دهید تا در آپدیت های بعدی اصلاح شود. در صورت بروز مشکل، لطفا قبل از دادن نظر منفی با پشتیبانی تماس بگیرید.

*** فصل اول همه بخش های برنامه + ویدیوهای درس اول هر فصل رایگان است و   فقط با یک بار پرداخت درون برنامه ای، به تمامی قسمت های برنامه دسترسی خواهید داشت.


تهیه و تالیف مطالب و سوالات مطرح‌شده در برنامه و سازنده ویدیوهای آموزشی: سجاد خسروپور (دبیر و کارشناس آموزش ریاضی و کارشناس‌ارشد تکنولوژی آموزشی)

logo-enamad logo-samandehi