بازی واژگان Family and Friends 1

بازی واژگان Family and Friends 1

نصب از بازار
۱۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۹
مگابایت
حجم

در این نرم افزار تمامی واژگان جدید کتاب آموزشگاهی

Family and Friends 1 در قالب یک بازی فکری و جذاب برای زبان آموزان ارائه شده است. هر یک از مراحل این بازی به گونه ای طراحی شده است که زبا آموز با کسب امتیاز وارد مراحل بعدی می شود و ضمن یک بازی جذاب و سرگرم کننده به تمرین و تکرار املای واژگان انگلیسی می پردازد.

امکانات این برنامه :

۱ - قابلیت فعال و غیرفعال نمودن افکت صدا در حین انجام بازی

۲ - قابلیت فعال و غیرفعال نمودن حالت ویبره ( زمانی که کاربر در یکی از مراحل بازی پاسخ را اشتباه وارد میکند صدای ویبره شنیده می شود.)

۳ - قابلیت امتیاز دهی به برنامه در کافه بازار از داخل خود اپلیکیشن

۴ - قابلیت اشتراک گذاری برنامه

۵ - قابلیت شروع و راه اندازی مجدد بازی ( در صورت انتخاب و تایید این قسمت شما به مرحله اول بازی بر می گردید.)

۶ - در محیط اجرای بازی شما زبان آموزان عزیز بایستی بر اساس تصویر نمایش داده شده املای صحیح هر کلمه را در قسمت مورد نظر وارد نمایید. در صورت صحیح بودن کلمه مورد نظر شما به مراحل بعدی بازی منتقل می شوید. 

۷ - به ازای هر پاسخ صحیح شما دو سکه و صد امتیاز دریافت خواهید کرد.

۸ - برای سهولت و راحتی کار شما عزیزان در دو طرف تصویر نمایش داده شده دکمه هایی جهت کمک گرفتن تعبیه شده است. 

۹ - دکمه اول از سمت راست : با زدن این دکمه حروف اشتباه برای شما حذف خواهد شد و شما فقط حروف درست را مشاهده خواهید کرد. در این مرحله ۵ سکه از سکه های شما کم خواهد شد.

۱۰ - دکمه دوم از سمت راست : با زدن این دکمه یک حرف صحیح را در قسمت مورد نظر وارد می کند. در این مرحله نیز ۵ سکه از شما کم خواهد شد.

۱۱ - دکمه سوم از سمت راست : با زدن این دکمه پاسخ صحیح به شما نمایش داده می شود. در این مرحله ۱۰ سکه از شما کسر خواهد شد.

۱۲ - دکمه اول از سمت چپ : همان طور که آیکون این دکمه نشان می دهد شما با انتخاب این دکمه وارد پیام رسان ایرانی سروش خواهید شد و در آنجا از دوستان خود می توانید برای حل نمودن بازی مورد نظر کمک بگیرید.

۱۳ - دکمه دوم از سمت چپ : با انتخاب این دکمه شما وارد اینستاگرام می شوید و در آنجا می توانید از دوستان خود کمک بگیرید.

۱۴ - چنانچه در هر یک از مراحل بازی حرفی را به اشتباه وارد کنید مجددا می توانید روی همان حرف اشتباه کلیک کنید تا به جای قبلی خود باز گردد.

۱۵ - پس از اتمام بازی پیغامی در یافت میکنید که نشان دهنده پایان بازی می باشد . اگر بخواهید مجددا وارد مراحل بازی شوید به قسمت تنظیمات مراجعه کنید و دکمه شروع مجدد بازی را انتخاب نمایید.

۱۶ - تعداد مراحل این بازی ۱۶۲ مرحله می باشد.

۱۷ - با انجام دادن این بازی جدید و فوق العاده شما عزیزان روشی کاملا متفاوت و جذاب برای تمرین املای کلمات را تجربه خواهید کرد که منجر به ماندگاری بسیار طولانی املای این واژگان در ذهن شما خواهد شد.

با تشکر از شما