بیاموز

بیاموز

نسخه ۱.۵
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

بیاموز چیست؟

  • بیاموز یک پلتفرم آنلاین آموزشی در سطح شهر تبریز است که استاد و شاگرد را به یکدیگر معرفی می کند و هر گونه خدمات آموزشی که یک شاگرد برای یادگیری و یک استاد برای یاد دادن، به آن نیاز دارد را فراهم میکند.(این امکانات به صورت کلی اعم است از : امکان تبلیغات استاد، نمایش شماره مستقیم استاد، نمایش جزوه و فیلم از استاد و نمایش دوره های آموزشی در آموزشگاه های مختلف).

  • خدمات بیاموز بزودی در سراسر کشور فعال خواهد شد.

 

بیاموزچه می کند؟

1.    ابزار آنلاین مفید و کاربردی در اختیار فعالان حوزه آموزش  قرار می دهد و مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش و رتبه های برتر کنکور و اساتید برتر کشور را معرفی میکند

2.    بیاموز با طراحی خوب توانسته است جایگاهی بسیار خوب در موتورهای جستجو از جمله گوگل به دست آورد و پاسخی درست به سوالات در زمینه آموزش، استاد و کلاس و مدارس شود.

3.    شاگردان در سالهای گذشته در فضای مجازی حضور داشته اند.با سایت بیاموز، استاد و آموزشگاه، نیز در بستر آنلاین طبقه بندی می شود.

4.    ایجاد کسب و کاری مستقل برای هر استاد

5.    حذف فاصله میان استاد و شاگرد و اولیا، شاگرد از هر شهری میتواند با برترین استادها در ارتباط باشد

6.    روش های جدید دسترسی به خدمات آموزشی مانند جزوه آموزشی، فیلم آموزشی و محتوای آموزشی

7.    تیم پشتیبانی آنلاین

 

کاربران بیاموز چه کسانی هستند؟

1.    دانش آموزان و اولیا

برای شاگردان و اولیا امکان جستجوی هدفمند استاد ، دوره آموزشی و آموزشگاه و مدرسه را منطبق برسلایق و  اولویتهای شخصی فراهم میکند.

2.    اساتید

هر استاد در هر زمینه آموزشی با ثبت نام رایگان در بیاموز، امکان ارائه پروفایل کامل ، رزومه ،بیوگرافی ،ویدئونحوه تدریس،نمونه جزوات  و افتخارات خود در فضای آنلاین که پر از علاقه مندان و جستجوگران آموزش است،داشته و میتواند خود را در دیدرس شاگردان و اولیای دانش آموزان و نیز مراکز آموزشی و مدارس قرار دهد.

3.    آموزشگاه ها و مدارس

آموزشگاه ها و مدارس هم مانند اساتید پروفایل کامل دارند.بیاموزامکان معرفی عملکردها و فعالیتهای آموزشی ،سوابق ،افتخارات وعکسهای آموزشگاه و مدرسه مربوطه  را فراهم ساخته و نیز تامین کادر آموزشی آگاهانه از طریق لیست اساتید را نیز امکان پذیر میکند.

 

 

حرف  آخر

تیم بیاموز متشکل از افرادی است که خود با مسائل آموزشی ارتباط زیادی داشته اند و دغدغه های آموزشی را درک کرده اند و حال  با کمک دانش فنی خود به دنبال بهترین راه حل ها هستند.

logo-enamad logo-samandehi