سلفی پازل

سلفی پازل

نسخه ۱.۰.۱
<۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۶
مگابایت
حجم

سلفی پازل
برنامه ی سلفی پازل یا سلفی جورچین به شما این امکان را می دهد تا از تصاویر موجود در داخل برنامه استفاده کرده و در سه سطح مختلف برنامه پازل هایی را شکل داده و آن ها را بچینید:
برنامه از سه سطح آسان و متوسط و دشوار تشکیل شده است:
1- در این سطح تصویر انتخاب شده توسط شما به به 9 تیکه ی مساوی تقسیم می شود و با زدن کلید "درهم سازی" می توانید شروع به ساختن پازل کنید و آن را بچینید.
2- در این سطح تصویر انتخاب شده توسط شما به به 16 تیکه ی مساوی تقسیم می شود و با زدن کلید "درهم سازی" می توانید شروع به ساختن پازل کنید و آن را بچینید.
3- در این سطح تصویر انتخاب شده توسط شما به به 25 تیکه ی مساوی تقسیم می شود و با زدن کلید "درهم سازی" می توانید شروع به ساختن پازل کنید و آن را بچینید.
در هر قسمت برنامه شما باید پازل را با استفاده از الگوریتم زیر درست کنید:
" تکه ای پازل که عدد صفر ( 0) روی آن قرار دارد عامل حرکت در پازل محسوب می شود در پازل ها همواره جای خالی عامل حرکت بوده است و در این نوع از طراحی این جای خالی در نقش 0 برای شما پیاده سازی شده است. برای مثال اگر بخواهیم جای تکه را عوض کنیم باید آن را با تکه ی صفر جایگزین کنیم و انقدر این عمل را تکرار می کنیم تا پازل به شکل نمایش اولیه و کامل تبدیل گردد."
 نکته ی جالب دیگر و هیجان انگیز...
شما می توانید با استفاده از عکس خودتان نیز پازل بسازید:

در قسمت پازل با تصویر خود کاربر منویی برای شما باز می گردد که هم میتوانید از دوربین گوشی عکسی را وارد نمایید و هم از قسمت گالری. این عکس بعد از معین کردن سطح بازی(همان آسان یا متوسط یا دشوار) به تعداد تکه های معین منتخب شما تبدیل می شود و میتوانید با تصویر دلخواه خود نیز پازل بسازید و با آن سرگرم شوید.

logo-enamad logo-samandehi