ریموت ماشین

ریموت ماشین

نسخه ۱.۵
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

موبایل خود را به ریموت دزدگیر ماشین تبدیل کنید. توضیحات برنامه را بخوانید

برنامه بسیار جالبی برای گوشی های اندروید ارائه شده که با نصب آن میتوانید موبایلتان را تبدیل به ریموت دزدگیر ماشین نمایید و امکان باز کردن درب ماشین با موبایل را داشته باشید. و دیگر نگران فراموش کردن و یا گم کردن ریموت خودرو خود نشوید و نیاز نداشته باشید که هزینه های زیادی را برای درست کردن مجدد ریموت خودرو خود بپردازید.

بوسیله این برنامه میتوانید درهای ماشین را از هرکجای دنیا بدون محدودیت فاصله بوسیله موبایل باز و بسته نمایید. خودرو را خاموش کنید و حتی میتوانید صدای داخل کابین ماشین را بشنوید و از امکانات خیلی زیاد دیگه ای بهره مند شوید.


توجه : برای استفاده از این برنامه کاربردی نیاز به تهیه یک ردیاب خودرو  دارید که درون آن یک سیمکارت خواهید گذاشت و بوسیله این اپلیکیشن با دستگاه ردیاب در ارتباط خواهید بود و میتوانید خودرو خود را کنترل نمایدد. این ردیاب علاوه بر امکان باز کردن درب خودرو با موبایل امکان ردیابی آنلاین و آفلاین خودرو بوسیله تلفن همراه را نیز فراهم می آورد

یکی از مزایای این اپلیکیشن عدم نیاز به اینترنت میباشد و قابل نصب بر روی هر موبایلی میباشد. شما میتوانید با نصب آن بر روی موبایل اعضای خانواده به تعداد اعضای خانواده ریموت دااشده باشید.

توجه این برنامه بروی اندروید ۷ تست شده است

-----------------------------

توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد )

ریموت ماشین اندروید - کنترل ماشین با موبایل - انواع ریموت دزدگیر ماشین - کد دهی ریموت دزدگیر ماشین - ریموت درب پارکینگ اندروید - انواع دزدگیر ماشین - ریموت کنترل - ریموت -remote car - ماشین  - remote

logo-enamad logo-samandehi