تبدیل عکس و موزیک به فیلم (حرفه ای)

تبدیل عکس و موزیک به فیلم (حرفه ای)

نسخه ۱.۵
۵۰۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

با این برنامه شما می توانید عکس های گوشی خود را انتخاب کرده (مهم نیست چه فرمتی باشد و یا چند عکس باشد) و پس از انتخاب عکس ها موزیک خود را انتخاب کرده و سپس فیلم خود را بسازید.

‏‏با این برنامه خیلی راحت می تونید عکس هاتون رو به فیلم تبدیل کنید.

تنها کافیست در قدم اول عکس ها رو انتخاب کنید و سپس اونها رو پس از نام گذاری نام فیلم به فیلم تبدیل نمایید. و سپس در قدم آخر یک موزیک دلخواه به فیلمی که ساختید اضافه کنید.

‏با این برنامه شما می توانید عکس های گوشی خود را انتخاب کرده (مهم نیست چه فرمتی باشد و یا چند عکس باشد) و پس از انتخاب عکس ها موزیک خود را انتخاب کرده و سپس فیلم خود را بسازید...

‏نرم افزار تبدیل عکس و موزیک به فیلم این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن از عکس های خود کلیپ تصویری تهیه نمایید . عکس های خود را به فیلم های خارق العاده تبدیل کرده و از تماشای آن نهایت لذت را ببرید . لازم به ذکر است که نیاز نیست عکس ها را به صورت جداگانه انتخاب کنید بلکه قادر خواهید بود عکس ها را به صورت دسته جمعی انتخاب نموده و سپس کلیپ تصویری ایجاد کنید . پس از اتمام کار شاهکار هنری خود را در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و تویتر با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ویژگی ها:

-محیط ساده وزیبا

-سرعت بسیار بالا در تبدیل عکس به فیلم حتی با گوشی های بسیار ضعیف

-امکان اضافه کردن آهنگ به فیلم

-انتخاب تم های گوناگون

-جستجوی خودکار عکس ها بدون نیاز به فایل منیجر

-قابلیت انتخاب عکس از تمام پوشه ها

-ارائه پیش نمایش

-امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام

-وسایر امکانات دیگر

با کمک این برنامه به راحتی می توانید عکس های خود را تبدیل به فیلم کنید . این برنامه دارای محیط ساده و امکانات زیاد می باشد و با تمامی گوشی ها حتی گوشی های بسیار ضعیف سازگار می باشد . و شما می توانید با استفاده از تم های گوناگون و سرعت بسیار بالا عکس های خود را تبدیل به فیلم کنید . همچنین می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را بر روی آن قرار داده و لذت ببرید .

فیلم شما به فرمت MP4 ساخته می شود

logo-enamad logo-samandehi