قفل اثرانگشت پیشرفته

قفل اثرانگشت پیشرفته

نسخه androsoft۳
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

☀ بسم الله الرحمن الرحیم ☀


✓ بازی تازه ی سر انگشتان را نظاره کنید و تلفیق امنیت و زیبایی را به تماشا بنشینید ، اگر امنیتی تازه می خواهید و از قفل های تکراری تلفن همراه خود خسته شده اید قفل اثر انگشت را از دست ندهید .


✓ زمان آن فرا رسیده که با دیگر قفل های تلفن همراه خود خداحافظی کنید ○○○
✓ قفل اثر انگشت پیشرفته پنجره ای تازه به سوی امنیت و زیبایی که 2 انتظار همیشگی ما از قفل هاست را می گشاید ○○○


✓ به همراه قابلیت نمایش وضعیت هوا (هواشناسی)


✓ با مخفی کردن دکمه باز شدن قفل امنیت آن افزایش خواهد یافت


✓ توجه :  در ابتدا ذکر این مورد را مهم می دانیم که این برنامه یک برنامه ی اثر انگشت واقعی نمی باشد و لی داری امنیت عالی بوده و همانند سایر قفل ها با تعداد اسکن باز نخواهد شد .


این قفل دارای امکانات پیشرفته ای چون : قفل صفحه با اثر انگشت ، رمز عبور پشتیبان ، تغییر رنگ و فونت ساعت،تاریخ،...، هواشناسی پیشرفته و ....


روش کار قفل:


○○○ حفاظت دو لایه، به این شکل است که پس از فعال کردن قفل ، ابتدا بایسی روی دکمه گوشه بالا سمت چپ ضربه زده و سپس روی اسکنر قفل انگشتتان را 3 تا 4 ثانیه نگه دارید.


نکات مهم :


برای کارکرد صحیح ابتدا حتما قفل اصلی دستگاه را غیر فعال کرده و پس از فعال شدن قفل حتما قبل از خروج ، یک بار عمل غیرفعال سازی و فعال سازی دوباره را انجام دهید.


تیک قفل صفحه اصلی زده شده و فعال باشد.


حدود 3 تا 4 مرحله راهنمای باز شدن و روش کار قفل نمایش داده می شود. ولی پس از طی کردن این مراحل(قفل کامل دستگاه و باز کردن) تا 4 مرحله اول ، دیگر راهنمای قفل برای افزایش امنیت و مخفی ماندن راز آن نمایش داده نمی شود.


امکان مخفی کردن دکمه بالا سمت چپ وجود دارد.

logo-enamad logo-samandehi