آموزش متلب پیشرفته

آموزش متلب پیشرفته

نسخه ۱.۵.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

اپلیکیشن متلب پیشرفته وابسته به واحد آموزش مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف ( لایتک ) است که این واحد به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره‌های آموزش تخصصی برگزار می‌نماید.
مرکز آموزش لایتک به منظور توسعه آموزش و نیل به اهداف خود، اپ های مرتبط با دروس آموزشی خود را در سه سطح مختلف ( مقدماتی، متوسط و پیشرفته ) آماده کرده است تا افراد بتوانند به راحتی از هرکجایی که هستند از مطالب و فیلم های آموزشی آن دوره استفاده کنند به گونه ای که پس از گذراندن این دوره، بتوانند گواهینامه معتبر را از طریق شرکت در آزمون آن دوره دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که جزوات و فیلم های جلسه اول و دوم به صورت رایگان است.

این اپلیکیشن حاوی :
* جزوات آموزشی به صورت مجزا برای هر جلسه
* شامل فیلم های مرتبط با هر جلسه
* امکان مشاهده فیلم هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین
* شامل آزمون آفلاین جهت محک دانش کاربر نسبت به آن دوره
* امکان مشاهده سایر محصولات آموزشی ارائه شده توسط واحد آموزشی لایتک


نمونه نرم افزار های دیگر تیم یاریما
تست افسردگی بک (روانشناسی)
تشخیص افسردگی در بسیاری از موارد دشوار بوده و افراد به آسانی بدون مراجعه به روانشناس قادر به تشخیص آن نیستند. این تست به شما در تعیین سطح افسردگی کمک می کند. پرسشنامه دکتر بک یکی از بهترین معیار های روانپزشکی برای تعیین سطح افسردگی است. یکی از مزیت های ویژه این برنامه این است که پس از انجام تست، متناسب با میزان افسردگی شما به شما راهکارهای مناسب ارائه می شود.

نرم افزار مسکن یاب یاریما
با استفاده از نرم افزار یاریما شما می توانید ملک (آپارتمان ، زمین ، کلنگی ، مغازه ، ویلا ، دفتر کار ، باغ ، باغچه ، انبار ، برج و ...) مورد نظر خود را برای فروش یا اجاره (رهن و اجاره ) به صورت رایگان در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید. همچین می توانید ملک (آپارتمان ، زمین ، کلنگی ، مغازه ، ویلا ، دفتر کار ، باغ ، باغچه ، انبار ، برج و ...) مورد نظر خود را برای فروش یا اجاره (رهن و اجاره ) خود را برای فروش یا اجاره (رهن و اجاره ) به صورت رایگان در سیستم یاریما آگهی کنید.

روانشناسی فرزند پروری
این نرم افزار یک تست روانشناسی است ، با تست روانشناسی فرزند پروری شما می توانید نوع فرزند پروری خود را تشخیص بدهید و متناسب با روش فرزند پروری شما راهکارهای مناسب به شما ارائه خواهد شد.

تست روانشناسی اعتماد به نفس
روانشناسی اعتماد به نفس یک تست هست که میزان اعتماد به نفس شما را مشخص می کند.
افراد با اعتماد به نفس به توانایی های خود اعتماد کرده ، بر زندگیشان کنترل دارند و از خود انتظارات واقع گرایانه دارند . اعتماد به نفس هر فرد، بر کیفیت زندگی او تاثیر به سزایی داشته و در رسیدن او به اهداف و موفقیت ها نقش دارد. تقویت مهارت های زندگی یکی از مهمترین کارهایی است که هر فردی باید یاد بگیرد. انجام این تست به شما کمک می کند میزان اعتماد به نفس خود را بسنجید

بانک پیامکی بیل بیلک

بانک پیامک بیل بیلک حاوی مجموعه¬ ای از پیامک ها و مطالب خواندنی و جدید است که به صورت دسته بندی شده و ظاهری دلنشین، یکی از جامع ترین و بزرگترین بانک پیامک محسوب می شود.

این اپلیکیشن موضوعات و مطالب مختلف را در بیش از 106 دسته و زیر دسته، گروه بندی کرده است.
موضوعات اصلی و دسته بندی کلی پیامک ها به صورت زیر است:
• ورزش
• آموزش
• خنده و سرگرمی
• عاشقانه
• مذهبی
• مناسبتی
• زبان
• شخنان بزرگان و امامان
• فلسفی و پندآموز
• روابط دوستی و اجتماعی
• سلامتی
• متفرقه


برخی قابلیت های برنامه:

دارای طراحی زیبا و کاربرپسند
دارای موضوعات متنوع و جدید
مشخص کردن محتواهای محبوب و برگزیده
امکان دریافت محتوا به صورت روزانه در زمانی مشخص
امکان به اشتراک گذاری محتوا از طریق بلوتوث، پیامک، ایمیل و ...
قابلیت جابجایی سریع در صفحه
و ...

logo-enamad logo-samandehi