آموزش مداحی

آموزش مداحی

نسخه ۱.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۴
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم

نکته ای را لازم میدانیم همینجا ذکر کنیم این که بعضا دوستانی نظراتی میدهند که در شان یک شخص مومن نیست.نمونه آن اینکه چرا پولی گذاشتید
خدمتتان عرض شود که ساخت این نرم افزار ها برای این موسسه رایگان و بدون هزینه نبود لذا جهت تامین هزینه مصرفی این قیمت تایین شده و هیچ گونه سود مالی برای توسعه دهنده ندارد جز پاداش خدا و دعای خیر شما.پس بهتر است که طرز فکر خود را در مورد بعضی چیز ها درست کنیم زیرا زمانی میرسد که باید به تک تک اعمال و کردارمان پاسخ دهیم. این 700 یا 1000 تومان در این زمان واقعا پولی نیست که بخواهیم سرش دعوا کنیم من متاسفم که باید این قیاس را انجام بدم ولی 1000 تومان در این زمان پول یک پفک است نه یک نرم افزار که تلاش شبانه روزی را نیاز دارد.
سعی ما بر این بود تا به تولید نرم افزار های مذهبی اسلامی با بهترین کیفیت در قالب اندروید و رایانه بپردازیم که نظراتی از سوی دوستان مذهبی خودمون دریافت کردیم که باعث دلسردی ما شد ولی ما این راه را با توکل بر خدا آغاز کردیم و تا ظهور حجتش ادامه خواهیم داد.
باتشکر از همه دوستان.
یاعلی

این بار آموزش جامع مداحی در قالب بیش از 100 موضوع که به شما کمک میکند تا به یک مداح مسلط تبدیل شوید.
در این آموزش شما با فلسفه عزاداری آشنا میشوید سپس نظر مداحان مشهور را در این باره میخوانید و بعد از آن آموزش مداحی به صورت پایه یعنی از مرحله صداسازی و پرحجم کردن صدا تا مراحل بالاتر مداحی یعنی طریقه خواندن و آشنایی با سبک های مداحی آغاز میشود.

امید است مورد توجه حضرتش قرار گیرد.

نظرات خود را به ما در میان بگذارید:
500010004062456
موسسه اسلامی وابسته به سایت حجت الاسلام والمسلمین اصغر سلمان زاده

logo-enamad logo-samandehi