کتاب داستان کمیک فروزن #4

کتاب داستان کمیک فروزن #4

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

جربه ای متفاوت در مطالعه کتابهای مصور! «هیولای یخی(فروزن) نوشته ربکا اشمیت است. این داستان زیبا توسط کمپانی فیلم‌سازی والت‌دیسنی تبدیل به اثر پویانمایی موفقی شد که علاوه بر ثبت فروشی بالای ۱ میلیارد دلار، ۲ جایزه اسکار را نیز از آن خود کرد.

ترجمه و بازآفرینی:   گروه برنامه نویسی لوتوس
گروه سنی: 3+

ویژگی ها:  
یکی از بزرگترین موانع جهت مطالعه کتابهای مصور در دستگاه های همراه، کوچک بودن صفحه نمایش بوده به طوری که محتوای متن درون تصاویر به راحتی قابل خواندن نیست.  
اکنون ما این مشکل را برطرف نموده ایم و با بزرگ نمایی متن ها و حرکت روی تصاویر در مسیرصحیح داستان، تجربه ای حتی لذت بخش تر از مطالعه ی کتابهای مصور فیزیکی را با قیمتی غیر قابل مقایسه با نسخه ی چاپی در اختیار شما قرار میدهیم.  


تنها کافیست پس از مشاهده ی هر تصویر انگشتتان را روی صفحه بکشید تا بهترین نمای قابل مشاهده ی بعدی برایتان نمایش داده شود!  


قابلیت های کلیدی:  
ترجمه فارسی شیوا و روان    

همراه با انیمیشن های جذاب و روان و بدون نیاز به زوم کردن های مکرر   

موزیک متن زیبا و متناسب با داستان که جذابیت و هیجان داستان را دو چندان میکند.   کیفیت عالی صفحات و تصاویر در مقایسه با حجم بسیار کم برنامه    

قابلیت ادامه ی داستان از آخرین صفحه و نمای مطالعه شده   

قابلیت متوقف کردن پخش موسیقی   

محو کردن بخش های خارج از نمای کنونی برای  مطالعه راحت و متمرکز   

مطالعه ای کاملا راحت!  نکته:   

لطفاً جهت اطلاع از انتشار قسمت جدید داستان تا انتشار قسمت جدید، قسمت فعلی را از روی دستگاه خود حذف نکنید! در این صورت انتشار قسمت جدید از طریق سیستم اعلان (Notification) سریعاً به به اطلاع شما خواهد رسید.    

کلمات کلیدی:    

کمیک، داستان مصور، داستان، کتاب داستان، داستان تصویری، کمیک خوان comic book، comic، marvel، مارول، کمیک بوک، قصه، کتاب قصه

فزوزن، هیولای یخی، سرمای خفته، دختر یخی، آنا، السا، اولاف، کریستوف، سوئن

logo-enamad logo-samandehi