خشکشویی آنلاین اتوبان

خشکشویی آنلاین اتوبان

نسخه ۱.۲.۱
+۵۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۶
مگابایت
حجم

اتوبان یک خشکشویی به وسعت ایران

اتوبان برنامه ای مختص خدمات خشکشویی است که با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و با حمل رایگان خدمات خشکشویی را به مشتریان خود ارائه می دهد.استفاده از این برنامه بسیار آسان بوده و در عین حال دارای بروزترین امکانات است.

نامگذاری اتوبان: 

**** اُتو+بان: نگهبان اتوی لباس شما

**** اُتوبان: 1. نماد سرعت  2. نمادی از سرویس حمل و نقل این مجموعه

شاخصه های خدمات:

1. برنامه ای بسیار سبک و ساده 

2. در عین سادگی مجهز به تمامی امکانات روز برنامه نویسی( سهولت در انتخاب کالا و خدمات/ مشخص نمودن قیمت هر سرویس/ معرفی به دوستان و کسب اعتبار/ ارائه فاکتور نهایی/ درگاه پرداخت)

3. حمل رایگان

4. شستشو با مواد درجه یک و ماشین آلات مدرن

5. بسته بندی زیبا

6. بالاترین کیفیت با کمترین قیمت

 

اتوبان راهی برای کاهش هزینه های زندگی...

اتوبان را نصب کرده و با کمترین هزینه شیک پوشی خود را تضمین کنید!!!

در عصری زندگی میکنیم که فن آوری و سرعت خدمات بر زندگی سنتی غلبه یافته و در این زمینه فن آوری ارتباطات یکی از پیشروترین فن آوریهایست، که تأثیر بسزای در خلق و تحرک چرخه اقصادی و رفع مشکلات زندگی سنتی بعهده داشته است.سرعت ارتباطات روز به روز افزایش یافته و بستری فراهم آورده است تا صنایع خدماتی نیز از این سرعت بهره برده و با توانی مضاعف و در مدت زمانی کوتاهتر و در ابعاد جغرافیایی وسیعتری به ارائه سرویس به مشتریان خود اهتمام ورزد. از سویی رشد فن آوری، و از سوی دیگر رشد سریع شهرها که مشکلات و محدودیتهایی را با خود بهمراه داشته؛ در واقع استفاده از فن آوریهای نوین را نه یک انتخاب که بعنوان یک اجبار پیش روی شهروندان شهرهای بزرگ قرار داده است.

logo-enamad logo-samandehi