مارمولک

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۲۴٫۶ مگابایت
نسخه 1.9
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بالاترین رکورد در بخش ماجراجویی: 111
بالاترین رکورد در بخش رقابت آنلاین: 7680

توجه: بازی در واقع نسخه بتاست و به زودی ویژگی های بیشتری بهش اضافه میشه. همچنین چون تعداد بازیکن ها اوائل کار کم هستش، پیدا کردن رقیب تو بخش آنلاین ممکنه طول بکشه. بنابراین پیشنهاد می کنم که فعلا بخش آنلاین رو با دوستاتون بازی کنین.


با دوستات رقابت کن و مارمولک درون خودت رو بشناس!


تو این بازی دانش کلمات خودتون رو به چالش بکشین! می تونین با بازی با کامپیوتر خودتون رو برای رقابت اصلی با دوستاتون آماده کنین. آیتم های فروشگاه هم همیشه می تونن به شما کمک کنن و البته به رقیب تون هم ضد حال بزنن! مارمولک خوانده هم همیشه تو بازی هستش که با راهنمایی هاش به شما کمک کنه.


این بازی یه بازی کلمات به صورت رقابتی هستش. به عنوان یک مارمولک، در واقع شما باید سعی کنین که با شناسایی و وارد کردن کلمات از بین حروف های داده شده، سریع تر از رقیبتون از کوه بالا برین و اول بشین. هر چقدر کلمه تون طولانی تر باشه، بهتره و سریعتر می تونین از کوه بالا برین. البته کلمه تون حتما باید با معنا باشه!


دیکشنری بازی بیش از 38 هزار لغت داره، ولی بازم جا برای بهبود داره. به خاطر همین یه بخش تو منو هست که از طریق اون می تونین کلمات پیشنهادی تون رو که تو بازی نیستن به ما معرفی کنین که ما بعد از بررسی به بازی اضافه کنیم. البته به ازای معرفی هر کلمه جدید یه مقدار سکه هم جایزه می گیرین!


دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

مارمولک درونتو بشناس! - مارمولک در ذره بین

اگر شما هم یکی از طرفداران بازی های حدس کلمات هستید، ذره بین مارمولک را به شما پیشنهاد می کند. یک بازی فوق العاده جذاب و با مزه که ساعت ها درگیر آن خواهید شد. با جور کردن حروف و ساختن کلمات، مارمولک را به بالای کوه بفرستید و برای برنده شدن مارمولک تلاش کنید. بازی مهیج مارمولک، تنها یکی از هزاران بازی حدس کلمات است ولی وجود کاراکتر مارمولک و نوع بازی، نشان از تفکر متفاوت، خلاقیت، ذوق و هنرمندی تیم هپی تک است. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با این بازی بامزه با ما همراه باشید.

مارمولک درونت را بشناس!

آیا می‌دانستید همه ما یک مارمولک درون داریم، مارمولکی که دوست دارد معلومات و سرعت عمل خود را به رخ دیگران کشیده و برتری خود را به همگان ثابت کند؟ حالا برای این‌که بدانید مارمولک درون شما چند مرده حلاج است، می‌توانید در رقابتی تنگاتنگ و نفس‌گیر با سایر مارمولک‌های مدعی، مارمولک درون خود را محک بزنید. مارمولک، هم یک بازی حدس کلمات است و هم یک بازی رقابتی. بنابراین فراموش نکنید سرعت عمل در حدس و پیدا کردن کلمات در این بازی حرف اصلی را خواهد زد!