گام به گام دوازدهم علوم تجربی

گام به گام دوازدهم علوم تجربی

نسخه ۱۵.۱۲.۲ Bazar
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰۵
مگابایت
حجم

گام به گام دوازدهم علوم تجربی همیاربوک

این برنامه شامل حل تمرین ها و گام به گام دروس دوازدهم علوم تجربی  مطابقت با تغییرات سال 98-99 می باشد. 

همیاربوک  برنامه اندرویدی راهنمای گام به گام دروس دوره ابتدایی، دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه برای شما دوستان ، معلمان و دانش آموزان عزیز می باشد.


* دوستان عزیزی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند ویا احیاناً با برنامه همیار بوک به مشکل خوردند می توانند با پشتیبان برنامه در تماس باشند.

- سیستم نظرات جای مناسبی برای بیان مشکلات نیست.

- شناسه پشتیبان در تلگرام : @webartsgroups

- شماره تماس: 09364964826


در این نسخه از برنامه  همیاربوک حل تمام تمرینات ، فعالیت ها ، مسائل ، خودآزمایی ها ، آزمایش ها ، فکر کنید، پرسش های متن، معنی درس و کلا هرچی که توی کتاب های درسی دوازدهم علوم تجربی باید جواب داده بشه، قرار دادیم تا شما رو از دغدغه پاسخگویی به هر سوالی بی نیاز کنیم.نمونه سوالات امتحانی برخی از دروس هم در برنامه قرار دارد. 


این برنامه از سری برنامه های همیاربوک صرفا به سال دوازدهم علوم تجربی اختصاص داده شده در صورتی که شما مقاطع دیگر را نیاز دارید از این صفحه می توانید آنها را مشاهده کنید

ویژگی ها :

-مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی سال 98-99 (امسال)

-امکان دسترسی به محتوای سال تحصیلی 97-98 (سال قبل)

-جداسازی هر فصل و دسترسی آسان به تمارین فصل به صورت جداگانه


کتاب هاش پوشش داده شده در این برنامه :

این برنامه گام به گام شامل پاسخ کلیه تمرینات و فعالیت های دروس ریاضی 3، زیست شناسی 3، فیزیک 3، شیمی 3، دین و زندگی3، عربی، زبان قرآن 3،  فارسی3، نگارش3،  زبان خارجی3 ، کتاب کار  زبان خارجی3، هویت اجتماعی،  سلامت و بهداشت سال دوازدهم رشته علوم تجربی دوره دوم متوسطه سال 99-98 می باشد.


برچسب: گام به گام دوازدهم علوم تجربی، دانلود گام به گام تجربی، دانلود آموزش زیست شناسی 3، دانلود گام به گام فیزیک 3، سوالات دوازدهم علوم تجربی، سوالات تستی، سوالات تشریحی دوازدهم علوم تجربی با پاسخ

logo-enamad logo-samandehi