کولر هوشمند + ویجت

کولر هوشمند + ویجت

نسخه ۱.۳.۶
۲۰۰۰ تومان
+۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

اگه گوشی یا تبلت شما به دلایل مختلف ( بازی، تلگرام، اینستا، کلش و... ) گرم میشه یا داغ میکنه با روشن کردن دکمه " کولر هوشمند" عملیات خنک سازی بصورت هوشمندانه در مواقع لزوم انجام میشه تا دستگاه شما در پایین ترین دمای ممکن کار کنه. در ضمن هر زمان که خودتون تمایل داشته باشید میتونید با فشار دادن دکمه " همین الان خنک کن" بصورت دستی، دستگاه رو خنک کنید و  رم و پردازنده رو خالی کنید.


دمای دستگاه شما با توجه به برند گوشی، دمای محیط و برنامه های در حال اجرا از ۲۲ تا ۵۵ درجه سانتی گراد متغیره. کولر هوشمند با در نظر گرفتن همه این پارامترها دستگاه رو خنک و همیشه در دمای مطلوب نگه میداره(همه چی بصورت هوشمند انجام میشه و شما درگیر تنظیمات اعداد و دما بصورت دستی نخواهید بود) و در شرایط خیلی اضطراری هم به شما اطلاع داده میشه که گوشی رو برای چند لحظه به حال خودش بذارید (منظور از دمای مطلوب دمایی متناسب با دمای محیط و برنامه های در حال اجرا است)پنج برنامه در یک برنامه  (ویجت + نمودار میانگین دمای روزانه)
۱)کولر هوشمند
۲)آزاد سازی رم و رام هوشمند
۳)آزاد سازی پردازنده هوشمند
۴)محافظ باطری هوشمند
۵)بهینه سازی باطری هوشمند


کولر هوشمند برنامه ایه که به کمک اون دمای دستگاه همیشه در حالت مطلوب نگهداری میشه که این امر باعث جلوگیری از گرم شدن ، هنگ کردن ، کاهش سرعت، اتمام زود هنگام شارژ باطری و همچنین باعث افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد.در صورت فعال نمودن کولر هوشمند :
۱) اگه دمای دستگاه شما بیش از حد مجاز باشه ( با توجه به برند گوشی، دمای محیط و برنامه های در حال اجرا، دما از ۲۲ تا ۵۵ درجه سانتی گراد متغیره) که در این برنامه همه این پارامترها در نظر گرفته میشه
۲) اگه رم دستگاه توسط برنامه های غیر ضروری اشغال شده باشه
۳) اگه Cpu دستگاه در حال پردازش برنامه های غیر ضروری باشه
۴) اگه شارژ باطری رو به اتمام باشهکولر هوشمند شروع به کار میکنه و با خنک کردن دستگاه و همچنین آزاد سازی و پاکسازی رم و پردازنده از هنگ کردن ، کند شدن و خالی شدن زود هنگام باطری جلوگیری میکنه .(در شرایط دمایی خیلی اضطراری هم بهتون اطلاع میده تا برای چند دقیقه دستگاه رو به حال خودش رها کنید تا از بروز صدمات جدی سخت افزاری جلوگیری بشه).در ضمن هر وقت که بخواهید میتونید با استفاده از دکمه همین الان خنک کن بصورت دستی اقدام به خنک کردن و پاکسازی رم و پردازنده دستگاه نمایید.همچنین در این برنامه امکاناتی از قبیل : خنک کردن بصورت دستی ، مشاهده دما ، میزان حافظه اشغال شده، حافظه آزاد ، اطلاعاتی راجع به باطری دستگاه ،مشاهده نمودار دما و مقایسه دما در طول ۲۴ ساعت شبانه روز ،ویجت و... را خواهید داشت.
با کولر هوشمند یه حال اساسی به گوشی یا تبلتت بده و خودتو از شر خیلی دردسرا مثل داغ شدن گوشی رها کن و همیشه یه دستگاه خنک و سر حال و سریع داشته باش و هیچ وقت استرس سوختنشو نداشته باش.

نظرات کاربران

javadgha
۱۳۹۴/۰۴/۰۷
وقتی برنامه پولیه‌ دیگه لطفا تبلیغات نذارید توش:-\ تبلیغات موقع خروجشو میگم
Rextor Divenc
۱۳۹۴/۰۴/۱۲
عالی ترین برنامه در این زمینه
امیر
۱۳۹۴/۰۴/۱۲
برنامه مفید و خوبیه
saeed
۱۳۹۴/۰۴/۰۷
نمیدونم به نظر میرسه کار میکنه مرسی به هر حال کاشکی ارتقاش بدین ممنون
..M.r.X..
۱۳۹۴/۰۴/۰۳
من که هنوز احساس نکردم
حسن حسن نژاد
۱۳۹۴/۰۴/۰۸
عالی
سعید جان
۱۳۹۴/۰۴/۰۷
عالی
Amir
۱۳۹۴/۰۴/۰۷
عالیه
امير قمي
۱۳۹۴/۰۴/۰۸
خدايش کار ميکنه واقعأ مي ارزه گوشي من خيلي داغ ميکرد ولي الان سرد سرد هزارتومن نوش جونت
پویا
۱۳۹۴/۰۴/۱۶
عالیه اگه دو دقیقه صبر کنی میبینی کاملا خنک شده هرکی موافقه بزنه لایکو
efiii
۱۳۹۴/۰۴/۰۴
اه اه اه چرت
خیلی دمتون گرمه
۱۳۹۴/۰۴/۱۰
بدنیست خوبم نیست
شبگرد تنها
۱۳۹۴/۰۴/۱۱
عالی بود ممنون...