قفل هوشمند برنامه(اثرانگشت)

قفل هوشمند برنامه(اثرانگشت)

نسخه ۱.۴.۳
۲۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

❤ قفل هوشمند برنامه (اثرانگشت) قفل نوآورانه و هوشمندانه برنامه های اندرویدی

قفل هوشمند برنامه(اثرانگشت) عنوان برنامه ای برای قفل برنامه های اندرویدی با شیوه ای نوآورانه می باشد که توسط تیم توسعه دهنده نیک آپ تولید و منتشر شده است. شیوه کار این نرم افزار قدرتمند به این گونه است که با انتخاب اپلیکیشن محافظت شده، صفحه نمایش دستگاه قفل شده که همین امر موجب می شود کسی به غیر از شما نتواند صفحه نمایش را باز کرده و به برنامه دسترسی داشته باشید.

اگر توجه کرده باشید در تمامی نرم افزار های قفل اپلیکیشن در هنگام انتخاب اپلیکیشن قفل شده، یک تاخیر وجود دارد که گاهی در میان همین تاخیر هر چند کوتاه می توان یک لحظه محیط برنامه را مشاهده نمود. شاید در نظر بسیاری از کاربران این تاخیر مهم نباشد اما بهتر است بدانید که همین تاخیر به وجود آمده بسیار مهم بوده و حریم شخصی را به خطر می اندازد.

بهتر است بدانید که قابلیت های برنامه تنها به قفل برنامه ها محدود نمی شود زیرا قادر خواهید بود بسیاری از عملکرد های دیوایس هوشمند را نظیر فعال کردن وای فای، تماس های ورودی و خروجی و … را نیز قفل نمایید.

💥ویژگی های برنامه قفل هوشمند برنامه (اثرانگشت) :

✔️ افزایش امنیت دستگاه در برابر سرقت و از دست دادن اطلاعات و دستگاه

✔️ محافظت از حریم خصوصی در هنگام استفاده از گوشی اندرویدی توسط دوستان

✔️ ایجاد محدودیت های جزئی برای استفاده کودکان از اسمارت فون

✔️ جلوگیری از شماره گیری!

✔️ نمایش ندادن شماره فرد تماس گیرنده و قفل کردن تماس های ورودی و خروجی

✔️ پشتیبانی از اجرای برنامه های قفل شده با اثر انگشت


برچسب ها : قفل ، قفل برنامه ها ، هوشمند ، اثرانگشت ، قفل با اثرانگشت ، قفل حرفه ای ، رمز ، گوشی ، ابزار ، امنیت ، امنیت گوشی ، شماره گیری   ،قفل کردن تماس های ورودی و خروجی