+۱۰۰ هزار
نصب
عکاسی و ویدیو
دسته‌بندی
۲۳ مگابایت
حجم
کلیپ ساز

کلیپ ساز

تیم برنامه نویسی گلد گستر
نسخهٔ ۷
+۱۰۰ هزار
نصب
عکاسی و ویدیو
دسته‌بندی
۲۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


ساخت ویدیو با عکس و موسیقی‎ یکی از بهترین و قدرتمندترین برنامه ها برای ایجاد فیلم ، ایجاد فیلم های نمایش اسلاید در دستگاه شما است.
عکس به سازنده ویدیو یک برنامه تولید ویدیو رایگان است.
برنامه ساخت ویدیو با عکس و موزيك که با استفاده از آن می توانید فیلم ها را به راحتی ایجاد کنید ، فیلم ها را از گالری خود ویرایش کنید.
شما می توانید از بهترین برنامه ویرایش فیلم استفاده کنید. همه چیز شما نیاز به ایجاد فیلم جذاب مانند اضافه کردن موسیقی ، اضافه کردن متن ، اضافه کردن جلوه ها ، قاب عکس ... در این برنامه گنجانده شده است!
تصاویر ویدیویی و فیلم های موسیقی ایجاد کنید - نمایش اسلاید. این برنامه به کاربران امکان می دهد موسیقی تلفن شما را انتخاب کنند ، فقط عکس مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یک نمایش پرده ای ویدیویی ایجاد می شود. با میکس عکس و
موزیک با ميكس حرفه ای عکس با آهنگ و موزيك‎ می توانید فیلم هایی با عکس ، موسیقی و غیره ایجاد کنید. جذاب و جالب هستند. فیلم های خود را با متن ، جلوه ها ، برچسب ها ، فیلترهای عکس ، جلوه های صوتی و تقریباً همه چیزهایی که می خواهید بصورت خلاقانه برای گرفتن فیلم های سرگرم کننده ایجاد کنید. این برنامه تصاویر را با موسیقی که می توانید در آن استفاده کنید ادغام می کند: سالگردها ، تولدها ....


نظرات کاربران - ۱۸۲ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بهترین بازی
بهترین بازی
۱۴۰۰/۱۰/۰۷
خیلی خیلی خوب است
سعیده
سعیده
۱۴۰۰/۰۶/۱۴
خوب
فاطی
فاطی
۱۴۰۰/۰۵/۱۲
عالی بود