<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۶
مگابایت
حجم

ثبت تبلیغات کاملا رایگان

در طول روز، کاربران با صرف هزینه های زیاد در روزنامه ها و فضاهای مجازی از قبیل تلگرام و اینستاگرام، سعی بر معرفی کسب و کار و کالاهای خود دارند.از بین ممبرهای یک کانال،گروه یا پیج، تنها تعداد محدودی از کاربران، تبلیغات شما را خواهند دید، چرا که اشخاص، از تمامی کانال ها و پیج های تبلیغاتی خود بازدید نمی کنند. این امر باعث به هدر رفتن سرمایه و زمان خواهد شد که بسیار حائز اهمیت است.در چنین شرایطی سایت های تبلیغاتی با right foundation یا بنیان درست، می توانند بسیار کارا ظاهر گردند و روزانه با بازدیدهای بیشمار خود نواقصی نرم افزارهای رسانه اجتماعی را پوشش دهند. سایت تبلیغاتی گنجک و در راستای آن برنامه اندرویدی گنجک برای ثبت تبلیغات شما بصورت online در جهت رفع نواقصی و برآورده ساختن نیاز شما عزیزان طراحی شده است تا بتوانید براحتی تبلیغات خود را در کمتر از یک دقیقه با تعداد عکس های بیشتر درج و مدیریت نمایید.

- تغییر کامل و ساده سازی بخش ورود و ثبت نام
- ثبت نام با موبایل یا ایمیل (اختیاری)
- افزوده شدن قابلیت تایید شماره موبایل یا ایمیل (اختیاری)
- افزوده شدن قابلیت درج واترمارک روی تصاویر
- افزوده شدن بخش حذف آگهی توسط کاربر

- تغییر کامل ظاهر فیلدهای ورودی و زیباسازی آنها

- بهبود ابعاد تصاویر هنگام آپلود و نمایش کامل تصاویر بعد از آپلود

- نمایش قوانین و مقررات ثبت آگهی
- تغییر محدودیت تعداد کلمات به تعداد حروف در ثبت آگهی
- رفع برخی مشکلات ریز ظاهری
- و ...


گنجک از نقطه نظر seo، در رتبه بسیار بالایی قرار دارد و تمامی اصول سئو در آن به درستی و با مهارت کامل توسط متخصصین، اجرا و عملی شده است.

هر سوالی در ارتباط با نحوه درج تبلیغ در سایت گنجک دارید میتوانید از طریق فرم تماس با ما مطرح کنید.قطعا کارشناسان ما در هر نقطه از ایران جوابگوی شما دوستان عزیز خواهند بود.

آدرس سایت: http://ganjak.ir

 

logo-enamad logo-samandehi