بازی بلاک آس

بازی بلاک آس

نسخه ۱.۰
+۵۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۱
مگابایت
حجم

*** این یک بازی 4 نفره است که میتوانید به صورت تکی و با 3 رقیب کامپیوتری بازی نمایید و یا اینکه با 3 تا از دوستان خود در کنار هم بدون حضور هوش مصنوعی به رقابت بپردازید***
***این بازی هم اکنون در اکثر اسباب بازی فروشیها به قیمت 40 هزار تومان در حال فروش است تاریخ 1394/01/30****
-بازی بلاک آس (Blokus) یک بازی صفحه ای استراتژیک، یک سرگرمی مناسب برای کودکان و بزرگسالان است. این بازی تفکر فضایی بازیکن را درگیر خود می کند. رنگ های شفاف و روشن و قوانین ساده بازی مناسب برای سنین ۵ سال به بالاست. اگرچه بزرگ سالان نیز بطور یقین مجذوب این بازی مبارزه طلبانه خواهند شد.

-هدف بازیکنان در این بازی جاگذاری تمامی قطعاتشان در صفحه بازی است. این بازی انتزاعی چهار نفره انجام می شود.

**** البته در این بازی شما علاوه بر اینکه با 4 نفر از دوستان خود در کنار هم بازی میکنید میتوانید با 3 رقیب کامپیوتری نیز بازی کنید*****

- بازی بلاک آس بطور معمول ۳۰دقیقه به طول می انجامد. این بازی شامل ۸۴ قطعه از ۴ رنگ مختلف، یک صفحه بازی متشکل از ۴۰۰ مربع می باشد.
- بازی بلاک آس را به راحتی می توان آموخت، اما پیچیدگی های بازی در همان ابتدای شروع بازی خود را نشان می دهند. این بازی می تواند اعتیادآور باشد! حتی برای آن دسته از افرادی که عموما به بازی های انتزاعی علاقه ای ندارند. بلاک آس را می توان کاتالیزور تفکر فضایی دانست زیرا بازیکن را وادار می کند قبل از گذاردن قطعه در صفحه ابتدا آن را در ذهن خودش شکل دهد. کودکان و بزرگسالان می توانند ساعات بسیاری را صرف لذت بردن از این بازی خانوادگی رقابت طلب کنند. . بلاک آس (Blokus) از جمله بازی هایی است که علاقه مندان بسیار زیادی داشته و حتی در قالب تورنمنت های حرفه ای نیز برگزار می شود.

- بلاک آس( Blokus) موفقیت خود را با داشتن بازیکنان بیشماری از سراسر دنیا به اثبات رسانده است و اکنون تبدیل به یک بازی کلاسیک در اکثر کشورهای اروپا، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ژاپن،آفریقای جنوبی و…. گردیده و هنوز هم در بسیاری کشورهای دیگر در حال گسترش است.

******************
استراتژی های بازی دو نفره

برای انجام بهتر بازی بلاک آس دانستن نکات استراتژیک زیر خالی از لطف نیست.
۱- ابتدا قطعات بزرگتر را در صفحه بازی بگذارید.
۲- از همان آغاز بازی حرکت خود را به سمت مرکز صفحه و بلوکه کردن مهره های حریف ادامه دهید.
۳- ماهیت تهاجمی و تدافعی هر یک از قطعات را شناخته و بکار برید.
۴- تمرکز خود را معطوف گوشه های قطعات خود کنید و مطمئن شوید که برای حرکت بعدی خود چه گزینه هایی دارید.
۵- خیلی زود شما خواهید توانست نقاط استراتژیکی عبور از خطوط حریف خود را بیابید. این نقاط به منزله درب هایی هستند که قلمرو های تازه ای را به روی شما می گشایند. پس سعی کنید زودتر از حریف خود آنها را تصاحب کنید، زیرا تنها یک بازیکن می تواند از هر کدام از این نقاط استفاده کند.
******************

اگر اطلاعات بیشتری میخواهید میتوانید از این سایت استفاده کنید
http://www.blokus.ir

**************
در انتها اینکه این بازی در اکثر گوشها مانند سامسونگ - سونی - htc - هوآووی و ... تست شده است و تنها تفاوت بازی در این گوشیها سرعت عکس العمل گوشی است که به قدرت و سرعت گوشی بستگی دارد و در گوشیهای ضعیف تر سرعت عکس العمل گوشی از 1 ثانیه به 3 ثانیه خواهد رسید.

logo-enamad logo-samandehi