چشم و بیماری های آن

چشم و بیماری های آن

نسخهٔ ۰.۰.۲
+۲ هزار
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
چشم و بیماری های آن

چشم و بیماری های آن

گروه برنامه نویسی مژان
نسخهٔ ۰.۰.۲
+۲ هزار
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هرگاه صحبت از بيمارى هاى خطرناك مى شود، فوراً به ياد فشار بالای خون، كلسترول بالا ، بيمارى هاى عروق كرنر، مشکلات قلبی، سرطان  و... مى افتيم، در صورتى كه بيمارى هاى مربوط به چشم، يكى از مهم ترين عواملى است كه باعث شلوغى بيمارستان ها و كلينيك هاى پزشكى مى شود. 
چشم حساس ترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدیدات محیطی فراوانی نیز قرار دارد . مواظبت از چشم جهت جلوگیری از بیماری ، کاری بسیار آسانتر و کم هزینه تر از درمان آن است چرا که بیماری بجز هزینه ممکن است با از دست دادن قسمتی از بینایی نیز همراه باشد.


انسان بیش از 70 درصد اطلاعات زندگی را از طریق چشم دریافت می شود به همین دلیل توجه به بهداشت چشم جهت داشتن چشمی سالم یک امر بسیار مهم است .  
مراقبت از چشم برای هر شخصی بخصوص برای آن گروه  از اشخاصی که  بسیار زیاد و به مدت طولانی از چشمهای خود کار می کشند و در مکانهایی  کم نور یا پر نور کار می کنند، بسیار ضروری است. 
ما روزانه از طریق چشمان‌مان، لحظه‌ها و خاطره‌های زیادی را تجربه می‌کنیم، لحظه‌های کوچک یا بزرگ که ما را خشنود می‌کنند و بخش‌های مهمی از زندگی ما می‌شوند، ولی با بالا رفتن سن، بینایی و دید ما شروع به ضعیف شدن می‌کند. 
این برنامه حاوی مطالبی در رابطه با انواع بیماری های چشم مانند آب مروارید، آلرژی های چشم، اختلال بینایی ناشی از رایانه، بلفارواسپاسم، تیرگی دور چشم، دلایل قرمزی چشم ها، خشکی چشم، سر درد و چشم، کراتوکونوس یا قوز قرنیه، گل مژه، ناخنک و .... بوده که برای تشخیص آسان و سریع بیماری های چشمی مناسب می باشد.


 

نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
soheil
soheil
۱۳۹۴/۰۹/۰۴
تبریک، بسیار عالی
نفیسه
نفیسه
۱۳۹۶/۰۶/۰۹
خیلی عالیه ومارو با بیماری های چشم آشننا میکنه حتما دانلود کنید👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌
علی جاویدان
علی جاویدان
۱۳۹۵/۰۲/۱۹
خییلی برنامه خوبیه ممنون.. عالی بود