شتاب ذهن

شتاب ذهن

نسخه ۳.۰.۰
۵۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۲۷۸
کیلوبایت
حجم

بروزرسانی شد!


شتاب ذهن! ذهن خود را در قالب یک بازی جالب و هیجان انگیز تقویت کنید و سرعت محاسبات خود را افزایش دهید! در این بازی با انجام عملیات های ریاضی می توانید ذهن خود را به چالش بکشید، با دوستان خود رقابت کنید، خود را محک بزنید و در نتیجه سرعت محاسبات خود را افزایش دهید.


راهنمای بازی:


برای شروع ابتدا می بایست نوع عملیات را مشخص کنید. در صفحه اول با تپ کردن روی یکی از سه گزینه اول این کار را انجام دهید. سپس با صفحه ای رو به رو خواهید شد که شامل پرسش (عملیات) می باشد. شما باید گزینه درست را از بین گزینه های ارائه شده انتخاب کنید. برای پاسخ دادن به یک عملیات 5 ثانیه فرصت دارید. در صورتی که پاسخ صحیح بود 5 امتیاز به مجموع امتیازات شما افزوده می شود اما در صورتی که بعد از 5 ثانیه به عبارت مورد نظر پاسخ ندادید یا پاسخ شما نادرست بود بازی تمام می شود و 5 امتیاز از مجموع امتیازات شما کسر می شود. برای مشاهده مجموع امتیازات، بهترین رکورد، مجموع سوالات، پاسخ های صحیح و سوالات بی پاسخ گزینه «مشاهده امتیازات» در صفحه اول را تپ کنید.


لطفا اگر پیشنهادی، انتقادی یا نظری در رابطه با برنامه داشتید در قسمت نظرات برنامه یا ایمیل برایمان ارسال کنید. بزودی پیگیری خواهد شد.

logo-enamad logo-samandehi