تاکسیدو

تاکسیدو

نسخهٔ ۱.۱
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۳۹۶
تاکسیدو

تاکسیدو

تاکسیدو
نسخهٔ ۱.۱
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشترتوسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی خدمات هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید خدمت را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.


تاکسیدو سامانه هوشمند درخواست خودرو است که در حال حاضر در شهر شیراز و در آینده نزدیک در کل استان فارس فعالیت میکند و به کل پارس نشینان خدمات حمل و نقل شامل تاکسی معمولی و تشریفاتی، پیک موتوری ، خودرو باری و تاکسی بانوان ارایه می کند. تاکسیدو از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل مدیریت، شما را با رانندگان خوش ذوق و متفاوت عضو شبکه بزرگ تاکسیدو مرتبط می‌سازد. شما به راحتی، با دو کلیک می‌توانید درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را تجربه کنید .


شرکت کهربا پردازان پاسارگاد به عنوان مالک و توسعه دهنده برند تاکسیدو با جمع کردن تعدادی از نخبگان دانشگاهی جهت سهولت در انواع حمل و نقل درون و برون شهری بویژه برای پارس نشینان فعالیت می نماید.


نظرات کاربران - ۹ رأی
۲.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرحافظ
امیرحافظ
۱۴۰۱/۰۱/۱۲
خیلی بد بود
مریم
مریم
۱۳۹۸/۰۳/۰۷
برنامه خراب
arsha
arsha
۱۳۹۶/۱۰/۰۱
اپ خرابه