آموزش برد رزپبری پای

آموزش برد رزپبری پای

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
10000 تومان
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

رسپبری پای یا رزبری پای یک کامپیوتر ارزان قیمت و هم اندازه یک کارت عابر بانک است که می تواند به مانیتور ها و تلویزیون متصل شود و همچنین می توان کیبورد و ماوس معمولی را نیز به آن متصل نمود. رسپبری پای یک دستگاه کوچک با توانایی های بالاست که افراد علاقه مند به کامپیوتر ها از هر سنی می توانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند. همچنین می توان از رسپبری پای برای یادگیری چگونگی نوشتن یک برنامه برای کامپیوتر ها به زبان های مختلف مانند پایتون و اسکرچ استفاده نمود. رسپبری پای می تواند هر کاری که یک کامپیوتر دسکتاپ می تواند انجام دهد از مرور صفحات وب و پخش آهنگ و فیلم های HD گرفته تا نرم افزار های صفحه گسترده ، پردازش متن و تصویر و اجرای بازی را برای شما انجام دهد.


اما رسپبری پای قابلیت منحصر به فرد دیگری نیز دارد. رزبری پای می تواند به سادگی به دستگاه های الکترونیکی دیگر متصل شود و با آنها در تعامل باشد و به تبادل اطلاعات با آنها بپردازد. طراحان سیستم های دیجیتال از رسپبری پای برای طراحی دستگاه های مختلفی از پروژه های کوچک گرفته تا پروژه های بزرگ استفاده می کنند.


لازم به ذکر می باشد  کلیه مطالب آموزشی برنامه نویسی توسط گروه owlwo تحریر و  نوشته شده و کلیه حقوق مادی و معنوی ان به این گروه تعلق دارد


در این مجموعه شما به طور کامل آموزش کار با این برد را یاد گرفته و می توانید به راحتی برنامه نویسی کنید ....


جهت ارتباط با ما https://www.instagram.com/owlwo.ir  مارا دنبال کنید 

logo-enamad logo-samandehi