<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

صی حام یک اپلیکیشن فروش و تعمیرات است ، که در حوزه ی (لوازم برقی خانگی) در اختیار شما قرار گرفته است. با نصب صی حام ، دیگر نیازی نیست که وقتتان را صرف پیدا کردن بهترین تعمیرگاه و فروشگاه کنید.در منزل خودتان باشید و فقط با چند کلیک ساده ، خریدی آسان و تعمیراتی به صرفه را تجربه کنید و لذت ببرید.

هدف ما ارائه خدمات تعمیرات و سرویس لوازم خانگی شما با بالاترین کیفیت ممکن است، به همین دلیل همواره کارشناسان و تعمیرکاران ما با به کاربردن قطعات اصل و اورجینال در زمان تعویض قطعات معیوب دستگاه شما، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات خود به بهترین شکل ممکن به کار می برند.

برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی این مرکز، کلیه خدمات سرویس و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی تعمیرات لوازم خانگی ما ارائه می شود ، توسط واحد نظارت مورد ارزیابی قرار میگیرد.

تمام تکنسین ها و کارشناسان فنی ما، دانش فنی و تخصص خود را براساس تکنولوژی های جدید لوازم خانگی به روز می کنند. ما با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در سطح استان البرز می توانیم پس از ثبت درخواست توسط شما، نزدیکترین متخصص را به محل اعزام کنیم.

logo-enamad logo-samandehi