بازگو آپ

بازگو آپ

نسخه v۱.۰.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۳
مگابایت
حجم

درود


(بازگو یک برنامه جالب صوتی می باشد)


شما بهترین بهره ای که می تونید ازین برنامه ببرید اینه که با استفاده جملات صوتی آماده شده در این برنامه ، چه از نظر سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت همراه با دوستان و خانوادتون و چه ازنظر کاربردی ( تقویت قوای زبان، تمرکز، حافظه) که در زندگی روزمره می تونه بسیار مفید واقع بشه .
با تمرین روزانه و تکرار جملات سخت باعث میشه قدرت بیانتون فوق العاده پیشرفت کنه . بعد از مدتی متوجه می شید که شفافتر و با اعتماد به نفس بالاتر ی صحبت می کنید که این امر توجه بقیه رو به شما جلب می کنه.
دو پیشنهاد:
یه پیشنهاد جالب و مفرح ای که برای شما دارم اینه که در جمع دوستانتون بخواید با تکرار این جملات قدرت بیان خودشونو به نمایش بذارند. شما می تونید صداشون رو ضبط کنید ( قطعا بدون تمرین موفق نخواهند بود و به اشتباه می افتند) و بارها با هم گوش کنید و لذت ببرید.


پیشنهاد دوم اینه که صدای خودتونو در حین تمرین تکرار جملات سخت ضبط کنید ( امکان اشتباه بسیار زیاده و شنیدنش جالب و سرگرم کننده :) )  شما چه موفق بشید بدون اشتباه تکرار کنید  و چه موفق نشید هر کدوم از جملات رو درست  ادا کنید، فایل صوتی خودتونو به آدرس bazgooapp@gmail.com ارسال کنید. و اگر دوست داشتید خودتونو معرفی کنید تا این فایل صوتی به نام شما ثبت بشه. 
قطعا به زودی نفرات زیادی به این جمع اضافه می شند و شما هم میتونید از شنیدن صدای بقیه لذت ببرید.
امکان ارسال فایل در قسمت پشتیبانی آنلاین برنامه از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر امکانپذیره.  
منتظر پیام های انتقادی و پیشنهادیتون هستیم.


دو نمونه از جملات:
کاش شاکی با کاشی نمی زد.
افسر ارشد ارتش اتریش.
و...

logo-enamad logo-samandehi