۵۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲۵
مگابایت
حجم

سرتاسر شهر در قاب دیدپشهر بندرعباس را زیر و رو کنید.

در عصر رونق تکنولوژی و پیشرفت روز به روز صنعت ارتباطات ، خرید آنلاین و از راه دور هیچ دور از انتظار نیست! حال با وجود مشغله ها و سردرگمی های که روزانه با آن ها رو به رو می شویم ، شاید لازمه برای بعضی فعالیت ها ، توی وقت ، انرژی و ترافیک صرفه جوبی کنیم.

دیدپ این بستر رو فراهم کرده که شما بتوانید به فروشگاه های مختلف شهر دسترسی داشته باشید. در هر صنفی و از هر جایی. کافیه وارد برنامه بشید و برای شروع به چند تا فروشگاه سر بزنید و محصولاتشون رو ببینید ، زیاد وقتتون رو نمیگیره :)

هر موقع نیاز داشتید به جای طی کردن یه مسیر طولانی و وقت گذاشتن برای خرید های جزئی یا کلی ، به کار مهم تری برسید ، میتونید سراغ دیدپ بیاید. سبدتون رو پر کنید و با پرداخت هزینه و دریافت رسید ، در محل منتظر سفارشتون باشید.

دیدپ برای صاحبان فروشگاه و کسب و کار :

برای رونق کسب و کار و دیده شدن ، نیاز به واسطه اضافی نیست. اگر محیط ما رو می پسندید ، خیلی راحت فروشگاه خودتون رو ثبت کنید و منتظر تایید شدن فروشگاهتون در دیدپ باشید.

شما مدیر فروشگاه خود هستید . محصولاتتون رو ثبت یا ویرایش کنید. براشون عکس بزارید. اگر مایل بودید تخفیف برای کالای خود در نظر بگیرید. نظرات کاربران رو بخونید و اگر خواستید تایید کنید تا در نظرات محصول نمایش داده شود. سفارشات خود را مدیریت کنید. نگران نباشید : اگر محصولی رو موجود نداشتید ناموجود کنید یا اگر سفارشی داشتید که نمی تونستید مهیا کنید ، می تونید سفارش رو لغو کنید و خریدار وجه خود را پس میگیرد.همه خدمات ارائه شده در دیدپ در امنیت کامل و با رعایت حقوق مشتریان و صاحبان کسب و کار می باشد.

logo-enamad logo-samandehi