مافیا آنلاین

مافیا آنلاین

نسخهٔ ۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
معمایی
دسته‌بندی
۱۸ مگابایت
حجم
مافیا آنلاین

مافیا آنلاین

جاواروید
نسخهٔ ۴.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
معمایی
دسته‌بندی
۱۸ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی مافیا آنلاین

مژده مژده ******
نقش های جدید و کلی قابلیت جذاب در آپدیت بعدی به بازی اضافه میشه.

نبرد میان شهروند و مافیا


مهم نیست چه نقشی داری. مهم اینه که در پیروزی تیمت تاثیر گذار باشی.
مافیا رو به صورت آنلاین بازی کن. اینطوری دیگه احتیاجی به راوی نداری. احتمال تقلب در این بازی صفر هست.
در هنگام روز باید بتونی مافیا رو پیدا کنی. و اگر خودت مافیا هستی باید ذهن بقیه رو به سمت یه بازیکن دیگه منحرف کنی.


میتونی یه اتاق ایجاد کنی و منتظر بمونی تا بقیه بهت ملحق بشن. یا اینکه به اتاق های دیگران ملحق شو و بازی رو شروع کن.

توانایی خودت رو در متقاعد کردن دیگران به نمایش بگذار


کاملا رایگان و بدون تبلیغات

امکان چت متنی + ارسال وویس

دارای نقش های متنوع و جذاب

امکان ایجاد اتاق جدید و یا پیوستن به سایر اتاق ها 

امکان گفتگو میان بازیکنان از طریق چت باکس

انتخاب نقش به صورت کاملا تصادفی

دارای اتاق انتظار قبل از شروع بازی

امکان مشاهده لیست بازیکنان قبل از پیوستن به اتاق

امکان مشاهده پروفایل کاربری ، رتبه و سوابق سایر کاربران

دارای سطح بندی و امتیازات ویژه 

دارای رابط کاربری زیبا و جذاب

امکان ایجاد بازی جدید با نقش های متفاوت

ورود به بازی از طریق گوگل و یا ثبت نام درون برنامه ای

سیستم ثبت امتیاز هوشمند


بازی مافیا از 4 قسمت تشکیل شده است:

چت شب: این قسمت از بازی فرصتی را برای بازیکنان نقش مافیا فراهم میسازد تا با همفکری یکدیگر گزینه مناسب را به عنوان کشته شب انتخاب کنند. در این مرحله از بازی فقط بازیکنان نقش مافیا میتوانند با یکدیگر چت کرده و سایر بازیکنان قادر به ارسال پیام نیستند. چت بازیکنان مافیا برای سایر بازیکنان نمایش داده نمیشود.

ایفای نقش: در این مرحله بازیکنان دارای نقش میتوانند نقش خود را ایفا کنند. در زمان ایفای نقش هیچکدام از بازیکنان اجازه چت با یکدیگر ندارند.

چت روز: در این مرحله ابتدا کشته شب (در صورت وجود) به سایر بازیکنان معرفی شده و سپس تمام بازیکنان میتوانند با گفتگو ، بحث و تبادل نظر یکدیگر را به چالش کشیده و مافیای بازی را پیدا کنند.

زمان رای گیری: پس از به پایان رسیدن زمان چت روز ، امکان چت برای تمام بازیکنان غیرفعال شده و بازیکنان میتوانند گزینه ای که مشکوک به مافیا هست را انتخاب کنند. هر انتخاب برابر با یک رای است. در انتها بازیکنی که بیشترین آرا را کسب کند از بازی حذف شده و به عنوان کشته روز به سایر بازیکنان اعلام میشود. نقش بازیکن کشته شده به سایر بازیکنان نمایش داده میشود. چنانچه آرا چند بازیکن برابر شود ، سیستم یک نفر را از بین آن چند نفر به صورت تصادفی حذف میکند.


نقش ها


مافیا (مافیا)
نقش مافیا میتواند در زمان ایفای نقش به یکی از بازیکنان شلیک کند. هر شلیک برابر یک رای است. چنانچه بازیکنان نقش مافیا اتحاد آرا نداشته و آرای چند بازیکن برابر شود، سیستم به صورت تصادفی یکی از آنها را به عنوان کشته شب معرفی میکند. چنانچه کشته شب توسط دکتر محافظت شده باشد ، تیر مافیا خنثی شده و کسی کشته نمیشود.


کارآگاه (شهروند)
کارآگاه در زمان ایفای نقش میتواند نقش یکی از بازیکنان را استعلام کند. با انتخاب هر کدام از بازیکنان ، نقش فرد مورد نظر به کارآگاه نمایش داده میشود.


دکتر (شهروند)
دکتر بازی در زمان ایفای نقش میتواند یکی از بازیکنان را مورد حافظت خود قرار دهد. چنانچه بازیکن مورد نظر در معرض شلیک تیر مافیا قرار گرفته باشد ، توسط دکتر درمان شده و زنده میماند.


ساقی (مافیا)
ساقی جزو تیم مافیاست. ولی هیچ یک از اعضای مافیا از هویت ساقی مطلع نیست. ساقی نیز از هویت اعضای تیم مافیا هیچ اطلاعی ندارد.
ساقی هرشب میتواند از یک نفر پذیرایی کند ، بدین ترتیب شخص مورد نظر در هنگام روز صحت کلام خود را از دست میدهد. همینطور نمیتواند در رای گیری روز شرکت کند.


اسنایپر (شهروند)
تک تیر انداز یا همان اسنایپر دارای تعداد محدودی گلوله است که میتواند در شب از آنها استفاده کرده و یکی از بازیکنان را مورد هدف قرار دهد. چنانچه بازیکن مورد هدف مافیا بوده و توسط دکتر محافظت نشده باشد ، کشته شده و از بازی خارج میشود. در غیر اینصورت اسنایپر تنبیه شده و از بازی خارج میشود. تعدا گلوله ها بسته به تعداد مافیای داخل بازی متفاوت است.


شهروند ساده (شهروند)
نقش شهروند میتواند در زمان چت روز با سایر بازیکنان گفتگو کرده و فرد مظنون به نقش مافیا را پیدا کند. در زمان رای گیری نیز میتواند با رای درست خود به کشته شدن مافیا کمک کند. نقش شهروند دارای توانایی های ویژه نبوده و در زمان ایفای نقش هیچ قابلیتی ندارد.


ساقی (مافیا) :

ساقی جزو تیم مافیاست. ولی هیچ یک از اعضای مافیا از هویت ساقی مطلع نیست. ساقی نیز از هویت اعضای تیم مافیا هیچ اطلاعی ندارد. ساقی هرشب میتواند از یک نفر پذیرایی کند ، بدین ترتیب شخص مورد نظر در هنگام روز صحت کلام خود را از دست میدهد. همینطور نمیتواند در رای گیری روز شرکت کند.

اسنایپر (شهروند) :

تک تیر انداز یا همان اسنایپر دارای تعداد محدودی گلوله است که میتواند در شب از آنها استفاده کرده و یکی از بازیکنان را مورد هدف قرار دهد. چنانچه بازیکن مورد هدف مافیا بوده و توسط دکتر محافظت نشده باشد ، کشته شده و از بازی خارج میشود. در غیر اینصورت اسنایپر تنبیه شده و از بازی خارج میشود. تعدا گلوله ها بسته به تعداد مافیای داخل بازی متفاوت است


بادیگارد (شهروند)
بادیگارد در زمان چت روز میتواند یکی از بازیکنان را مورد حمایت خود قرار دهد. چنانچه بازیکن مورد حمایت او در زمان رای گیری روز توسط تروریست مورد حمله قرار گیرد ، جان سالم به در برده و کشته نمیشود ، ولی سپر حمایتی بادیگارد از روی او برداشته میشود. درچنین شرایطی بادیگارد نیز در بازی میماند.
ولی چنانچه بازیکن مورد حمایت بادیگارد در شب توسط مافیا مورد هدف قرار گرفته و توسط دکتر درمان نشده باشد ، بادیگارد به جای بازیکن مورد هدف ، جان خود را از دست میدهد.
نکته: چنانچه بادیگارد در رای گیری روز و یا توسط تروریست از بازی خارج شود ، بازیکن مورد حمایت بادیگارد سپر حمایتی او را از دست میدهد.


تروریست (مافیا)
تروریست متخصص عملیات های انتحاری است. او قادر به رای دادن نیست. به جای اینکار میتواند در زمان رای گیری روز به یکی از بازیکنان حاضر در بازی حمله کرده و او را همراه با خود از بازی خارج کند. چنانچه بازیکن مورد حمله توسط بادیگارد محافظت شده باشد ، فقط تروریست جان خود را از دست میدهد. تروریست از هویت اعضای مافیا اطلاعی ندارد ولی تیم مافیا از هویت او آگاه است.


نظرات کاربران - ۱۱۰ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
جلیل
جلیل
۱۴۰۲/۰۱/۰۶
بازی خیلی باحالیه
سیده زهرا می
سیده زهرا می
۱۴۰۱/۱۲/۰۹
خیلی عالی
faryal
faryal
۱۴۰۲/۰۱/۰۴
عالیه بازیش فقط کاش زمان صحبت هر شخص یک تایم مشخص داشت🙂فریال هستم رتبه ۵۲ بازی
Paxit