آموزش بدنسازی

آموزش بدنسازی

نسخه v۱.۰
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

 سلام خدمت تمام کاربران عزیز


همانطور که میدانید.بسیاری از برنامه نویسان محترم به معقوله ی تناسب اندام پرداخته اند. و برنامه های بسیاری در این مورد انتشار یافته است.بنده با بررسی برنامه های همکارانم بر این شدم تا برنامه ای کامل و جامع در رابطه با بدنسازی انتشار دهم. به جرات میتوانم بگویم این برنامه یکی از فول ترین و کامل ترین برنامه ها است و زمانی که برای ساخت این برنامه صرف شده حدود5ماه است. که در ادامه به امکانات برنامه اشاره میشود.


امکانات:1-تمام حرکات بدنسازی (توضیح در مورد حرکت+نحوه صحیح حرکت)2-تمام حرکات با عکس توضیح داده شده ودر اول هر بخش توضیحات کاملی راجع به همان بخش داده شده از جمله:حرکات مناسب برای افزایش حجم وتفکیک عضلانی3-برترین ها قبل و بعد4-گالری تصاویر (در هر اپدیت به تعداد عکس ها افزوده میشود)5-معرفی تمام دستگاه های بدنسازی به همراه تصویر6-دانلود برترین موزیک های ورزشی و هیجانی7-بخش تغذیه8-ادرس تمام باشگاه های مجازتهران و سایراستان ها(در اپدیت های بعدی به این بخش افزوده میشود)9-به همراه موسیقی زیبا بر روی متن10-برنامه ی بدنسازی در سه سطح(سطح مبتدی-سطح متوسط-سطح حرفه ای (افزایش حجم در ده هفته))و......


لازم به ذکر است که این برنامه اپدیت میشود و به بخش های مختلف افزوده میشود. پس خواهش میکنم با نظرات ارزشمند خود من را در هرچه بهتر شدن برنامه یاری فرمایید .

logo-enamad logo-samandehi